logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
59
868
1664154

Twoje IP: 34.237.76.91

XIX Wielkopolskim Turniej w Aerobiku Grupowym

a6

Nasz szkolny zespół Sorriso wziął udział w XIX Wielkopolskim Turnieju w Aerobiku Grupowym. Na tle bardzo silnej konkurencji, dziewczyny spisały się znakomicie i ostatecznie wytańczyły trzecie miejsce. Skład drużyny: Hanna Sokół kl. 6d, Weronika Kaftanowicz kl. 6d, Alicja Matuła kl.6d, Alicja Jaroszkiewicz kl. 6d, Wiktoria Drobnik kl.6d, Wiktoria Dobrowolska kl. 6f, Anna Kowalska kl.5a, Nicola Pawlaczyk kl.5a. Opiekun: p. Ewa Wiśniewska.

 

 

Mistrzostwa Kalisza w „ 4-boju” Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

4b1
7.05.2019r. na Stadionie Miejskim odbyły się Mistrzostwa Kalisza w „ 4-boju" Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców. Drużyna dziewcząt zajęła III miejsce. Skład drużyny: Nadia Dobrasiak kl. 6a, Natalia Kuberka kl.6e, Zuzanna Kuś kl. 6a, Hanna Sokół kl.6d, Nicola Pawlaczyk kl.5a, Paulina Tomaszewska kl.6d, Alicja Utecht kl.5c, Karolina Gąsior kl.5c. Drużyna chłopców również uplasowała się na III miejscu. Skład drużyny: Filip Borowski kl.5a, Jakub Fokt kl.5a, Jan Krażyński kl. 7e, Wojciech Kucharczyk kl. 6f, Dawid Majchrzak kl. 6e, Michał Ratajczyk kl. 5c, Kacper Wiatrowski kl. 5e, Kacper Witczak kl. 6f.

Reprezentacji naszej szkoły serdecznie gratulujemy!

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Drużynowych Biegach Przełajowych

p4
5.04. 2019r. Odbyły się w Żerkowie Wojewódzkie Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Drużynowych Biegach Przełajowych. Reprezentacja naszej szkoły w kategorii Igrzysk Dzieci na dystansie 1200m zajęła 29 miejsce na 62 drużyny biorące udział w rywalizacji.

Skład drużyny: Hanna Sokół kl.6d, Paulina Tomaszewska kl.6d, Natalia Kuberka kl.6d, Zuzanna Kuś kl. 6a, Julia Piotrowicz kl. 5e, Weronika Kaftanowicz kl. 6d.
Reprezentacja naszej szkoły w kategorii Igrzysk Młodzieży na dystansie 1600m, zajęła 36 miejsce na 65 drużyn.
Skład drużyny: Julia Goździewicz kl. 7e, Oliwia Urbaniak kl.7c.
Najlepiej na zawodach wypadła Julia Goździewicz z kl. 7e. zajmując 11 miejsce, zostawiając za sobą 190 rywalek.

Mistrzostwa Kalisza Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej

pr2
Ostatnie tygodnie upłynęły dla naszych sportowców- reprezentantów szkoły, pod znakiem rywalizacji w ramach Mistrzostw Kalisza Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej.

Zainaugurowała je drużyna w kategorii wiekowej – klasy VII, VIII i III klasa gimnazjum.
Nasi siódmoklasiści dobrze radzili sobie w rozgrywkach ze starszymi zawodnikami, wygrywając jeden mecz, jeden remisując i dwa przegrywając. Choć nie uzyskali awansu do ścisłego finału, zdobyli jednak cenne doświadczenie, które powinno zaprocentować w przyszłorocznych rozgrywkach. Natomiast reprezentanci z młodszej grupy wiekowej kl. V i kl. VI. zajęli w tych samych rozgrywkach bardzo dobre 2 miejsce – ich bilans to dwa mecze wygrane i finał przegrany z SP 18.
Z kolei najmłodsi reprezentanci z klas IV zainaugurowali Miejską Ligę Piłki Ręcznej, której celem nie są wyniki sportowe, ale popularyzacja tej dyscypliny sportu i wyławianie talentów.
Wszyscy uczestnicy rywalizacji nie tylko doskonalili umiejętności, ale integrując się również dobrze się bawili.

XX Wielkopolskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży szkolnej w Aerobiku Grupowym.

a3
27 marca w Koninie odbyły się XX Wielkopolskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży szkolnej w Aerobiku Grupowym.

W rywalizacji wzięły udział 43 zespoły. Nasze dziewczęta wytańczyły V miejsce w województwie. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a różnice punktowe między pierwszymi sześcioma zespołami niewielkie.
Skład zespołu: Anna Kowalska kl. 5a, Nicola Pawlaczyk kl. 5a, Wiktoria Dobrowolska kl. 6f, Hanna Sokół kl.6d, Alicja Matuła kl. 6d, Weronika Kaftanowicz kl.6d, Alicja Jaroszkiewicz kl.6d, Wiktoria Drobnik kl.6d,Ewa Barwińska kl. 6f, Olga Nawrocka kl. 5b, Iga Lewandowska kl. 5b, Hanna Kaczała kl.5b.
Trener zespołu: p. Ewa Wiśniewska.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

mistrzostwa1W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 12.02.2019r. odbyły się Mistrzostwa Miasta Kalisza w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła brązowy medal. (zdjęcie-kliknij)
Skład drużyny: Aleksandra Dolata kl.8c, Anna Filipowicz kl. 8c, Zuzanna Nawrocka kl. 8c, Klaudia Cebulska kl.8c, Malwina Radkiewicz kl.8c, Wiktoria Widelska kl. 8c, Dominika Stankiewicz kl. 8c, Melania Boczkowska kl. 7a, Julia Kornacka kl. 8b, Patrycja Czarnojańczyk kl. 8a.
Trener zespołu: p. Katarzyna Bartczak – Kuświk.

 

 

 

Wielkopolskie Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych

s2
21.11.2018r. w Pleszewie, odbyły się Wielkopolskie Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych. Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce.

Skład drużyny: Ewa Barwińska z kl. 6f, Karol Wawrzyniak z kl. 6d, Marta Radlicka z kl. 6d, Filip Ochędzan z kl. 1e.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

 

 

Halowe Mistrzostwa Miasta Kalisza w Lekkiej Atletyce

hmla2
W zawodach, które odbyły się 15.11.2018r., rywalizowali uczniowie kaliskich szkół podstawowych z kl. 7 i kl. 8 
oraz uczniowie 3 klas gimnazjum.
Pierwsze miejsce w biegu na 600m zajęła Anna Filipowicz z kl. 8c, druga na tym dystansie była Oliwia Urbaniak z kl. 7c. W biegu na dystansie 300m oraz w skoku w dal pierwsze miejsce zajęła Julia Goździewicz z kl. 7e. Drugie miejsce w chodzie na 1000m zajęła Emilia Wiśniewska z kl. 7a.
W biegu na 300m drugie miejsce zajął Kacper Molski z kl. 7c. W eliminacyjnym biegu na dystansie 60m najlepsza była Małgorzata Stelmaszczyk z kl. 8a, która w finale na tym dystansie zajęła trzecie miejsce. Czwarte miejsce w skoku w dal zajął Franciszek Kornacki z kl. 7b.
Wszystkim lekkoatletom serdecznie gratulujemy!

Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym

3
Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym, odbyły się 18 października w kaliskim Aquaparku. Reprezentacja naszej szkoły rywalizowała drużynowo i indywidualnie.
Sztafeta dziewcząt zajęła IV miejsce. Skład zespołu: Paulina Tomaszewska kl. 6d, Maja Kordulasińska kl.4f,
Olga Nawrocka kl.5b, Iga Golanowska kl.5b, Iga Lewandowska kl.5b, Kinga Kordulasińska kl. 6b.
W rywalizacji indywidualnej w Igrzyskach Dzieci, w kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Paulina Tomaszewska kl. 6d., w kategorii chłopców zwyciężył Jakub Harabasz kl. 5b.
Drugie miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt zajęła Gabriela Kubczyk kl. 8a.
W Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej wzięli udział: Stanisław Wiśniewski z kl.7b, Bartłomiej Sieradzki kl. 7a, Kacper Andrzejewski kl. 4f, Julia Zimna kl. 4f.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawody Ligi LA Szkół Podstawowych rocznik 2008 i młodsi

111.10.2018r. na Stadionie Miejskim odbyły się zawody Ligi LA Szkół Podstawowych rocznik 2008 i młodsi. Reprezentacja naszej szkoły spisała się na medal! Pierwsze miejsce na dystansie 600 m zajęła Natalia Fudała z kl. 5a, Trzecia na tym dystansie była Ola Grygielska z kl. 5c. W skoku wzwyż trzecie miejsce zajęła Julia Janiszewska z kl. 4f.

Bardzo ładnie zaprezentowała się sztafeta dziewcząt 4x100 zajmując drugie miejsce. Skład zespołu: Maja Dominiak kl. 4 e, Laura Kaczmarek kl. 4e, Maja Kordulasińska kl. 4f, Natalia Fudała kl. 5a.
Wiktor Banaszak z kl. 4f zajął drugie miejsce w biegu na dystansie 60m. W biegu na dystansie 300m zwyciężył Wiktor Zientek z kl. 5e, na drugiej pozycji uplasował się Emil Ćwikliński z kl. 4f. W skoku wzwyż zwyciężył Filip Ślósarczyk z kl. 5e. Filip Fogt z kl. 5a zajął pierwsze miejsce w rzucie piłeczką palantową. Świetnie zaprezentowała się sztafeta chłopców 4x100m zajmując drugie miejsce. Skład zespołu: Jakub Fogt kl.5a, Emil Ćwikliński kl. 4f, Wiktor Zientek kl. 5e.
Wszystkim lekkoatletom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Mistrzostwa Miasta Kalisza w Przełajowych Biegach Sztafetowych

sztafeta3

 

10.10.2018r w Parku Miejskim odbyły się Mistrzostwa Miasta Kalisza w Przełajowych Biegach Sztafetowych. Sztafeta dziewcząt w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęła II miejsce. Skład drużyny: Julia Goździewicz kl. 7e, Klaudia Cebulska kl. 8c, Oliwia Urbaniak kl. 7c, Aleksandra Luty z kl. 7a, Natalia Rapała z kl. 8b, Barbara Lisiak kl. 8c, Maja Śnieg kl. 8b, Patrycja Salomon- Pilarczyk kl. 8d, Eliza Stobienia kl. 8d, Emilia Wiśniewska kl. 7a, Anna Filipowicz kl. 8c.
Sztafeta chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci zajęła II miejsce. Skład drużyny: Franciszek Szymański kl. 6d, Fabian Miłek kl. 6d, Kacper Witczak kl. 6f, Miłosz Zapart kl. 6b, Mateusz Filipowicz kl. 6d, Jakub Jaśniewicz kl. 5b, Dawid Majchrzak kl. 6e, Jan Krążyński kl. 7e, Mikołaj Kurzepa kl. 6f.
Sztafeta dziewcząt w kategorii Igrzysk Dzieci zajęła III miejsce. Skład drużyny: Hanna Sokół kl. 6d, Weronika Kaftanowicz kl. 6d, Alicja Matuła kl. 6d, Alicja Jaroszkiewicz kl. 6d, Julia Wojtyś kl. 6d, Iga Dominiak kl. 6b, Julia Piotrowicz kl. 5e, Paulina Tomaszewska kl. 6d.
Wszystkim zawodnikom i nauczycielom wychowania fizycznego gratulujemy!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Międzyszkolne zawody lekkoatletyczne SP dla uczniów z rocznika 2004 i 2005

la3
26.09.2018r. na Stadionie Miejskim odbyły się międzyszkolne zawody lekkoatletyczne SP dla uczniów z rocznika 2004 i 2005. Uczniowie naszej szkoły rywalizowali w różnych konkurencjach lekkoatletycznych. I miejsce w biegu na dystansie 300m zajęła Julia Goździewicz z kl. 7e z czasem 49:60, Julia zwyciężyła również w skoku w dal uzyskując wynik 4,9m. I miejsce w chodzie na 1km zajęła Emilia Wiśniewska z kl. 7a. z czasem5:07:96. II miejsce w biegu na dystansie 300m zajęła Aleksandra Luty z kl. 7a z czasem 54:19. Także w skoku w dal uplasowała się na drugim miejscu z wynikiem 3,93m. II miejsce w biegu na 300m zajął Jakub Lenartowski z kl. 7c z czasem 45:25.
III miejsce zajęła Barbara Lisiak kl. 8c w biegu na 300m z wynikiem 55:13. III miejsce w biegu na dystansie 600m wywalczyła uczennica kl. 7c Oliwia Urbaniak z czasem 2:17:98, również III miejsce na podium wywalczył w skoku w dal Franciszek Kornacki z kl. 7b uzyskując wynik 4,34m.
Wspaniale zaprezentowała się sztafeta dziewcząt 4x100 w składzie: Jagoda Ostrowska kl.8b, Małgorzata Stelmaszczyk kl.8a, Aleksandra Luty kl. 7a, Julia Goździewicz kl.7e. Dziewczęta zdeklasowały rywalki z pozostałych kaliskich szkół i z dużą przewagą zwyciężyły.
Pozostałe miejsca naszych zawodników: IV miejsce Magdalena Rybak kl. 7d w biegu na 80m przez płotki, IV miejsce w biegu na 100m Małgorzata Stelmaszczyk kl. 8a, V miejsce na 100m Dominika Stankiewicz z kl.8c, VI miejsce na 100m Jagoda Ostrowska kl. 8b
Wszystkim zawodnikom gratulujemy!!!!.

 

 

MISTRZOSTWA MIASTA KALISZA W 4-BOJU DLA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

PART 152495169684224.04.2018r. Odbyły się Mistrzostwa Miasta Kalisza w 4-boju LA Dziewcząt i Chłopców. Uczniowie kaliskich Szkół Podstawowych rywalizowali w czterech konkurencjach: w biegu na 60m, skoku w dal, rzutu piłeczką palantową, w biegu na 600m dz., w biegu na 1000m chł.  Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zajęła III miejsce uzyskując 1086 pkt.. Skład drużyny: Aleksandra Lutykl.6a, Małgorzata Skórniak kl.6d, Julia Goździewicz kl.6e, Oliwia Urbaniak kl.6c, Natalia Kuberka kl. 5a, Emilia Wiśniewska kl. 6a, Joanna Frątczak kl. 6b, Oliwia Pogorzelec kl. 6c.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?