Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 27 dni

Twoje IP: 54.157.61.68

Bezpłatne szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych

Jainternecie

Miasto Kalisz zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu kompetencji cyfrowych, realizowanych w ramach projektu "Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych" z następującego zakresu:
"Rodzic w internecie"
"Działam w sieciach społecznościowych"
"Tworze własną stronę internetową"
"Kultura w sieci"
"Moje finanse i transakcje w sieci".
Rekrutację prowadzi Szkoła Podstawowa Nr 16 w Kaliszu, ul. Fabryczna 13-15, w której będą prowadzone szkolenia. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo pod numerem telefonu (062) 757 28 98.

Formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie internetowej szkoły:

oraz na stronie Miasta Kalisza:

Pierwsze szkolenia ruszają już w lutym, od 18.02.2019r. Rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły, liczy się jednak kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona!

Szkolenia kierowane są dla osób dorosłych powyżej 25 roku życia. Nie ma znaczenia Państwa wykształcenie, czy są Państwo osobami pracującymi, bezrobotnymi, czy emerytami lub rencistami. Szkolenia nie są kierowane tylko do mieszkańców Miasta Kalisz, ale do znacznie szerszego grona.

Do udziału w szkoleniach uprawnieni są następujący mieszkańcy: Miasta Kalisz, Miasta Ostrów Wielkopolski, Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce, Gminy i Miasta Odolanów, Gminy i Miasta Raszków, Gminy i Miasta Stawiszyn oraz Gmin: Blizanów, Brzeziny, Ceków Kolonia, Godziesze Wielkie, Gołuchów, Koźminek, Lisków, Mycielin, Opatówek, Ostrów Wielkopolski, Przygodzice, Sieroszewice, Sośnie, Szczytniki oraz Żelazków.

UWAGA - możliwość udziału tylko w jednym szkoleniu!

zdj

Egzamin ósmoklasisty, postępowanie rekrutacyjne

Postępowanie rekrutacyjne dla absolwentów dotychczasowego gimnazjum i absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej – podstawowe informacje

kliknij TUTAJ