logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
66
1372
2716890

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Liga Lekkoatletyczna

phoca thumb m la 823 września 2020 r., na Stadionie Miejskim w Kaliszu, odbyła się Liga Lekkoatletyczna.

W kategorii Igrzysk Dzieci rywalizowali uczniowie kaliskich Szkół Podstawowych z rocznika 2008 - 2009. Reprezentanci naszej szkoły wypadli znakomicie. W biegu na 600 m I miejsce wywalczyła Iga Golanowska z klasy 7b, a III miejsce na tym dystansie zajęła Natalia Fudała z klasy 7a. Laura Kaczmarek z klasy 6e zajęła II miejsce w biegu na dystansie 60 m oraz w rzucie piłeczką palantową. Nikola Kuśmierczak z klasy 6c zajęła III miejsce w skoku wzwyż. Wiktor Zientek zajął II miejsce w biegu na 1000 m, a Piotr Pospiech II miejsce w skoku w dal. Wiktor Janiak z klasy 6f uplasował się na II miejscu w skoku wzwyż, natomiast III w tej konkurencji był Filip Ślósarczyk z klasy 7e. Jakub Fogt z klasy 7a zajął III miejsce w rzucie piłeczką palantową oraz w biegu na 60 m. Emil Ćwikliński z klasy 6f zajął III miejsce w biegu na 300 m. Bardzo ładnie wypadły sztafety dziewcząt i chłopców 4x100 m. Dziewczęta zajęły II miejsce w składzie: Maja Kordulasińska, Julia Janiszewska, Weronika Manko i Laura Kaczmarek. Natomiast chłopcy uplasowali się na III miejscu. Skład sztafety to: Wiktor Zientek, Jakub Fogt, Piotr Pospiech oraz Emil Ćwikliński.

24. września 2020 r., również na Stadionie Miejskim, w zawodach lekkoatletycznych rywalizowali uczniowie z rocznika 2010 i młodsi. Vanessa Kujawiak z klasy 4b zajęła III miejsce w skoku w dal. Również na III pozycji uplasował się Gracjan Szczepański, ale w rzucie piłeczką palantową.

Wszystkim lekkoatletom serdecznie gratulujemy.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?