logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
82
1372
2716906

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Biegi przełajowe

bp311 października w Parku Miejskim odbyły się Mistrzostwa Miasta Kalisza w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii Igrzysk Dzieci i Młodzieży.
Sztafeta dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży zajęła II miejsce. Nasze srebrne medalistki to: Emilia Wiśniewska, Aleksandra Luty, Wiktoria Dobrowolska, Weronika Kaftanowicz, Nadia Dobrasiak, Alicja Matuła, Alicja Jaroszkiewicz, Maja Kadyło, Hanna Sokół, Paulina Tomaszewska.
Sztafeta chłopców w tej samej kategorii uplasowała się na III miejscu. Nasi brązowi medaliści to: Kacper Grzyb, Kacper Molski, Piotr Osman, Nikodem Pawlak, Bartłomiej Sieradzki, Stanisław Wiśniewski, Kacper Witczak, Miłosz Zapart, Fabian Miłek, Mikołaj Kurzepa.
W kategorii Igrzysk Dzieci chłopcy również zajęli III miejsce. Skład sztafety: Cyprian Grzegorek, Marcel Grzelak, Piotr Pospiech, Filip Ślósarczyk, Filip Borowski, Jakub Brąszewski, Wiktor Janiak, Kacper Andrzejewski, Aleksander Krysiak. Sztafeta dziewcząt w tej samej kategorii zajęła IV miejsce. Skład sztafety: Iga Golanowska, Maja Kordulasińska, Ola Grygielska,
Laura Kaczmarek, Weronika Manko, Julia Kotwicka, Maja Dominiak. Gratulujemy!!!

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?