Twoje IP: 3.236.228.250

SP17 drzwi otwarte2

Biegi przełajowe

bp311 października w Parku Miejskim odbyły się Mistrzostwa Miasta Kalisza w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii Igrzysk Dzieci i Młodzieży.
Sztafeta dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży zajęła II miejsce. Nasze srebrne medalistki to: Emilia Wiśniewska, Aleksandra Luty, Wiktoria Dobrowolska, Weronika Kaftanowicz, Nadia Dobrasiak, Alicja Matuła, Alicja Jaroszkiewicz, Maja Kadyło, Hanna Sokół, Paulina Tomaszewska.
Sztafeta chłopców w tej samej kategorii uplasowała się na III miejscu. Nasi brązowi medaliści to: Kacper Grzyb, Kacper Molski, Piotr Osman, Nikodem Pawlak, Bartłomiej Sieradzki, Stanisław Wiśniewski, Kacper Witczak, Miłosz Zapart, Fabian Miłek, Mikołaj Kurzepa.
W kategorii Igrzysk Dzieci chłopcy również zajęli III miejsce. Skład sztafety: Cyprian Grzegorek, Marcel Grzelak, Piotr Pospiech, Filip Ślósarczyk, Filip Borowski, Jakub Brąszewski, Wiktor Janiak, Kacper Andrzejewski, Aleksander Krysiak. Sztafeta dziewcząt w tej samej kategorii zajęła IV miejsce. Skład sztafety: Iga Golanowska, Maja Kordulasińska, Ola Grygielska,
Laura Kaczmarek, Weronika Manko, Julia Kotwicka, Maja Dominiak. Gratulujemy!!!