logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
145
2013
2714434

Twoje IP: 3.227.235.183

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Otwarte Mistrzostwa Miasta Kalisza w Lekkiej Atletyce

phoca thumb m 20191108 1203248.11.2019r. odbyły się Otwarte Mistrzostwa Miasta Kalisza w Lekkiej Atletyce, stanowiły one eliminację
do Wielomeczu Miast, który odbędzie się 29.11.2019r. Reprezentacja naszej szkoły spisała się znakomicie,
wszystkie uczestniczki rywalizacji stanęły na podium, tym samym zakwalifikowały się do reprezentacji miasta Kalisza w „Wielomeczu Miast w LA”.


W chodzie na dystansie 1000m pierwsze miejsce zajęła uczennica kl.8a Emilia Wiśniewska,
druga w tej konkurencji była Paulina Tomaszewska z kl. 7d. W biegu przez płotki na dystansie 60m bezkonkurencyjna okazała się Wiktoria Dobrowolska z kl. 7f zajmując pierwsze miejsce. W biegu na dystansie 600m zwyciężyła Julia Goździewicz z kl. 8e, trzecie miejsce zajęła Weronika Kaftanowicz z kl. 7d. W biegu na 300m trzecie miejsce zajęła Joanna Frąszczak z kl. 8b, 4 miejsce w tej konkurencji uzyskała Natalia Kuberka
z kl. 7e. Bardzo ładnie zaprezentowała się sztafeta dziewcząt zajmując II miejsce. Skład sztafety: Julia Goździewicz, Nadia Dobrasiak, Joanna Frąszczak, Natalia Kuberka. W konkurencjach technicznych również nasze lekkoatletki stanęły na podium. W skoku w dal zwyciężyła Julia Goździewicz z kl.8e, drugie miejsce zajęła Nadia Dobrasiak
z kl. 7a. W skoku wzwyż drugie miejsce zajęła Wiktoria Dobrowolska z kl. 7f, trzecia w tej konkurencji była Oliwia Pacholska z kl. 7a.
Reprezentację szkoły przygotowały: p. Monika Hille, p. Katarzyna Bartczak – Kuświk, p. Ewa Wiśniewska.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?