logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
224
1372
2717048

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MIASTA KALISZA W SZACHACH

dyplom szachy

 


Zawody odbyły się 6.02.2016r., reprezentacja szkoły zajęła I miejsce.


Skład drużyny:
1.Weronika Wawrzyniak kl.5c
2.Karol Wawrzyniak kl. 3d
3.Tymon Ochędzan kl. 4e
4.Ewa Barwińska kl.3f


Opiekun: mgr Monika Bartkowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Miasta Kalisza w Halowej Piłce Nożnej.


pika nona 4


Zawody odbyły się 10.11.2015r.
Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce.

 

 

 

 

 

Skład drużyny:

  1. Kamil Janiak kl. 6f
  2. Marcin Stysiał kl. 6f
  3. Jakub Zachara kl.6f
  4. Simone Pica kl. 5e
  5. Mateusz Łuczak kl. 5e
  6. Bartosz Łyszczyński kl. 5e
  7. Jakub Krawczyk kl.6e
  8. Kamil Przysiecki kl. 6e
  9. Gabriel Sobczak kl. 6e

Opiekun: mgr Daniel Olszyna

Mistrzostwa Miasta Kalisza w Badmintonie Drużynowym Chłopców

zawody -badminton 01

Zawody odbyły się 5.11.2015r. w Szkole Podstawowej Nr 7

Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce.

Skład drużyny:
Kewin Gościmiński kl. 5c
Bartosz Łyszczyński kl. 5e

 

 

 

Mistrzostwa Kalisza w Pływaniu Sztafetowym

20.10.2015r. uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce.

Skład drużyny:
1. Kamil Przysiecki kl.6e
2. Gabriel Sobczak kl. 6e
3. Przemysław Sobczak kl. 6b
4. Kewin Gościmiński kl. 5c
5. Oskar Maciejewski 4d
6. Kinga Olejnik kl. 6d
7. Natalia Wasiak kl. 6c
8. Gabriela Kubczyk kl. 5a
9. Oliwia Sójka kl. 4c
10. Iga Przybyszewska kl. 4c

Mistrzostwa Miasta Kalisza w Biegach Przełajowych.

Zawody odbyły się 9.10.2015r.

Nasza Szkoła zajęła III miejsce.


Skład sztafety:

  1. Gabriel Sobczak kl. 6e
  2. Kamil Przysiecki kl. 6e
  3. Witold Jakubowski kl. 6e
  4. Jędrzej Raczyk kl. 6b
  5. Kacper Poliński kl. 6d
  6. Kacper Sobczak kl. 5a
  7. Martyna Staszak kl. 6e
  8. Aleksandra Chomuk kl. 6a
  9. Kinga Olejnik kl. 6d
  10. Julia Sawińska kl. 6b
  11. Natalia Wasiak kl. 6c
  12. Gabriela Kubczyk kl. 5a.

XXXV Bieg Ptolemeusza

Komunikat

XXXV Biegu Ptolemeusza

04.10.2015r.

ptolemeusz1

 

ptolemeusz2

 

Liga Lekkoatletyczna SP grupa czerwona

Komunikat końcowy

Liga Lekkoatletyczna SP
grupa czerwona
29.09.2015.

zlota-liga1

Czytaj więcej...

IX Bieg Kościuszki

Uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę  w IX Biegu Kościuszki,  27.09.2015r.

bieg kosciuszki

 

Złoty Mityng LA

Komunikat końcowy

„Złoty Mityng LA”

17.06.2015r.

 

 

DZIEWCZĘTA

Czytaj więcej...

Czwórbój LA chłopców.

czwrbj la chopcw08

Zawody odbyły się 11.05.2015 r.


Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce


Skład zespołu:
1. Jakub Rębowiecki kl. 6a
2. Łukasz Nowak kl. 6a
3. Konrad Olesiak kl. 6d
4. Jakub Marciniak kl. 6d
5. Grzegorz Stelmach kl. 6c
6. Błażej Świst kl.6c
7. Jan Marciniak kl. 6c
8. Eryk Bączkiewicz kl. 6b

opiekun: mgr Daniel Olszyna.

Zapraszamy do Galerii

Czwórbój Lekkoatletyczny

Czwórbój Lekkoatletyczny
Zawody odbyły się dnia 5.05. 2015 r.
Nasza szkoła zajęła I i IV miejsce.


I miejsce drużyna w składzie:
1. Weronika Sikorska - kl. 6b
2. Zuzanna Rytkowska - kl. 6c
3. Aleksandra Chomuk - kl. 5a
4. Alicja Szymańska - kl. 5e
5. Andżelika Barczyszyn - kl. 6e
6. Amelia Solińska - kl. 6b.


IV miejsce drużyna w składzie:
1. Alicja Gmyrek - kl. 6a
2. Maria Kwinta - kl. 5e
3. Martyna Staszak - kl. 5e
4. Wiktoria Kania - kl. 5e
5. Natalia Czech - kl. 6a
6. Martyna Kurzajczyk - kl. 6c


opiekunowie: Katarzyna Bartczak-Kuświk, Ewa Wiśniewska

LIGA LEKKOATLETYCZNA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

liga la4

 

LIGA LEKKOATLETYCZNA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
GRUPA CZERWONA
29.04.2015 r.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Miasta Kalisza w Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych

przeaje1

 

Mistrzostwa Miasta Kalisza w Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych
Zawody odbyły się 14.04.2015 r.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Finał Miasta Kalisza w Piłce Koszykowej Chłopców

sport2

 

Zawody odbyły się 19.03.2015r.
Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce
Skład drużyny:
Jan Marciniak kl. 6e, Tobiasz Soiński kl.6e, Grzegorz Stelmach kl. 6c, Michał Jung kl. 6d., Jakub Marciniak kl. 6d, Kacper Bogacz kl. 6d, Mikołaj Ciesielski kl. 6a, Paweł Skwiot kl. 6c, Kacper Miszczyk kl. 6e, Dominik Rajch kl. 6b, Olaf Mendera kl. 6c, Maciej Kościuszko kl. 6c, Piotr Żądło 6e., Michał Hadrych kl. 6b.
opiekun: mgr Wiesław Grochowina

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt

sport1

 

Zawody odbyły się 27.03.2015r.
Uczennice naszej szkoły zajęły II miejsce
Skład drużyny:
Weronika Sikorska kl. 6b, Wiktoria Grabowska kl. 6d, Emilia Kusiak kl. 6d, Magdalena Łysiak kl. 6d, Julia Nowacka kl. 6a, Agnieszka Koszela kl.6a, Natalia Czech kl. 6a, Gabriela Burchard kl. 6a, Alicja Gmyrek kl. 6a, Aleksandra Kriger kl. 6a, Andżelika Barczyszyn kl. 6e, Julia Sanecka kl. 6e.
opiekun: mgr Jakub Stankiewicz

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Grupowym Szkół Podstawowych

aerobik004

14 kwietnia 2015 r. uczennice naszej szkoły w składzie: Paulina Matuła - kl. 5d, Barbara Gierłowska - kl. 5d, Kinga Olejnik - kl. 5d, Anna Jankowiak - kl. 5d, Kasandra Kowalewicz - kl. 5d, Martyna Staszak - kl. 5e, Wiktoria Kania - kl. 5e, Zuzanna Górska - kl. 6e, Oliwia Kasprzak - kl. 4e, Wiktoria Różańska - kl. 3b zaprezentowały się w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Grupowym Szkół Podstawowych, które odbyły się w Poznaniu. Rywalizacja była zacięta, startowało aż 20 zespołów. Nasze zawodniczki, przygotowane przez p. Ewę Wiśniewską, zaprezentowały się bardzo dobrze i zajęły VIII miejsce.

Gratulujemy!

Zpraszamy do Galerii.

 

Sportowe osiągnięcia

Mistrzostwa Miasta Kalisza w Piłce Koszykowej
Zawody odbyły się 20.03.2015r.
Uczennice naszej szkoły zajęły I miejsce.
Skład zespołu:
Gabriela Burchard kl. 6a, Natalia Czech 6a, Agnieszka Koszela kl. 6a, Wiktoria Grabowska kl. 6d, Emilia Kusiak kl. 6d, Magdalena Łysiak kl. 6d, Andżelika Barczyszyn kl. 6e, Gabriela Gola kl. 6d, Patrycja Rzoska kl. 5c, Weronika Sikorska kl. 6b, Magdalena Szymczak kl.6d, Julia Sanecka kl. 6e
Opiekun: mgr Jakub Stankiewicz.


Finał rejonu w aerobiku grupowym
Zawody odbyły się 20.03.2015 r. w Pleszewie.
Uczennice naszej szkoły zajęły IV miejsce i zakwalifikowały się do zawodów na szczeblu wojewódzkim.
Skład zespołu:
Paulina Matuła kl. 5d, Barbara Gierłowska kl. 5d, Kinga Olejnik kl. 5d, Anna Jankowiak kl. 5d, Kasandra Kowalewicz kl. 5d, Martyna Staszak kl. 5e, Wiktoria Kania kl. 5e, Zuzanna Górska kl. 6e, Oliwia Kasprzak kl. 4e, Wiktoria Różańska kl. 3b.
opiekun: mgr Ewa Wiśniewska


Finał Miasta Kalisza w Piłce Koszykowej Chłopców
Zawody odbyły się 19.03.2015r.
Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce
Skład drużyny:
Jan Marciniak kl. 6e, Tobiasz Soiński kl.6e, Grzegorz Stelmach kl. 6c, Michał Jung kl. 6d, Jakub Marciniak kl. 6d, Kacper Bogacz kl. 6d, Mikołaj Ciesielski kl. 6a, Paweł Skwiot kl. 6c, Kacper Miszczyk kl. 6e, Dominik Rajch kl. 6b, Olaf Mendera kl. 6c, Maciej Kościuszko kl. 6c, Wiktor Krawiec kl. 6d, Konrad Olesiak kl. 6d, Michał Hadrych kl. 6b.
opiekun: mgr Wiesław Grochowina.

 

Mistrzostwa Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt
Zawody odbyły się 14.03.2015r.
Uczennice naszej szkoły zajęły I miejsce i awansowały do zawodów na szczeblu wojewódzkim.
Skład drużyny:
Weronika Sikorska kl. 6b, Wiktoria Grabowska kl. 6d, Emilia Kusiak kl. 6d, Magdalena Łysiak kl. 6d, Julia Nowacka kl. 6a, Agnieszka Koszela kl.6a, Natalia Czech kl. 6a, Gabriela Burchard kl. 6a, Alicja Gmyrek kl. 6a, Aleksandra Kriger kl. 6a, Andżelika Barczyszyn kl. 6e, Julia Sanecka kl. 6e.
opiekun: mgr Jakub Stankiewicz


II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Chłopców
Zawody odbyły się 7.03.2015r.
Skład drużyny:
Jakub Durski kl. 6a, Kamil Durski kl. 6a, Łukasz Nowak kl. 6a, Jakub Rębowiecki kl. 6a, Dawid Azarko kl. 6a, Kacper Chojnacki kl.5d, Kamil Janiak kl. 5f, Jakub Szymkowiak kl. 5e, Piotr Olczak kl. 5d.
opiekun: mgr Jakub Stankiewicz

 

Czytaj więcej...

Piłka nożna

14 listopada w naszej szkole odbyłyby się Mistrzostwa Kalisza w Halowej Piłce Nożnej.

Nasz zespół zajął III miejsce w grupie.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Miasta Kalisza w Pływaniu Sztafetowym Szkół Podstawowych

W Mistrzostwach Miasta Kalisza w Pływaniu Sztafetowym Szkół Podstawowych, które odbyły się 27.10.2014r. nasi pływacy zajęli IV miejsce.

Czytaj więcej...

Wydarzenia sportowe

W Mistrzostwach Miasta Kalisza w Biegach Sztafetowych 10 x 800m nasza szkoła zajęła I miejsce.


Skład sztafety:
Alicja Szymańska kl.Ve, Martyna Kurzajczyk kl.6c, Andżelika Barczyszyn kl.6e, Weronika Sikorska kl.6b, Jagoda Zawadzka kl.6b, Grzegorz Stelmach kl.6c, Błażej Świst kl.6c, Gabriel Sobczak kl.5e, Kamil Przysiecki kl.5e, Jakub Marciniak kl.6d.

 

XXXIV „Bieg Ptolemeusza" - Kalisz 05.10.2014r.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?