logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
189
1372
2717013

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

II miejsce w Mistrzostwach Miasta Kalisza w Halowej Piłce Nożnej

phoca thumb m img 20191218 132700W dniach 17 -18 grudnia 2019 r. reprezentacja naszej szkoły klas VII i VIII brała udział w eliminacjach Mistrzostw Miasta Kalisza Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej, rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasi piłkarze wygrali cztery mecze i awansowali do finałów miejskich, podczas których ostatecznie zajęli II miejsce. Wszyscy reprezentanci mieli swój udział w tym sukcesie, a na szczególne wyróżnienie zasługuje bramkarz Wiktor Pietrzak oraz napastnik Piotr Osman, zawodnicy dali popis swoich piłkarskich umiejętności w obronie i w ataku. W składzie drużyny obok w/w znaleźli się: Bartosz Grzyb, Bartosz Chowański, Maciej Egiert, Mateusz Bawół, Mikołaj Kurzepa, Jakub Paś, Majchrzak Dawid. Opiekun: p. Wiesław Grochowina.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?