Nauczyciele
- Pisula Kinga - dyrektor szkoły, matematyka
- Jezierska Monika - wicedyrektor szkoły, informatyka
- Kasprzak Małgorzata - wicedyrektor szkoły, język polski, historia
- Abramowicz Marzena - matematyka, informatyka
- Banat Iwona - język polski
- Baraniak Jolanta - nauczyciel wspomagający
- Bartczak - Kuświk Katarzyna - wychowanie fizyczne
- Binduga Agnieszka - nauczyciel wspomagający
- Biniaszczyk Wioletta - edukacja wczesnoszkolna
- Bocian Wisława - edukacja wczesnoszkolna
- Brzezińska Ewa - wychowanie przedszkolne
- Brzozowska Magdalena - nauczyciel wspomagający
- Czarczyńska Renata - edukacja wczesnoszkolna
- Czechowska Magdalena - język angielski
- Dąbkowska - Lisiak Anna - język polski
- Ditrych Ewa - edukacja wczesnoszkolna
- Fornalska Małgorzata - fizyka, biologia, nauczyciel świetlicy
- Gąsiorowska Katarzyna - historia, wos, wychowanie do życia w rodzinie
- Gibus Magdalena - historia
- Grochowina Wiesław - wychowanie fizyczne
- Grubska Agnieszka - logopeda, pedagog specjalny
- Grzelak Ewa - chemia, matematyka
- Grzelińska Jolanta - edukacja wczesnoszkolna
- Grzybowska - Woźna Anna - język niemiecki, nauczyciel świetlicy
- Hille Monika - wychowanie fizyczne
- Jędrzejczak Marzanna - nauczyciel biblioteki, doradztwo zawodowe
- Kacperska Katarzyna - biologia
- Kałużyńska Ilona - nauczyciel wspomagający
- Karasińska Magdalena - nauczyciel biblioteki
- Karbowiak Maria - język angielski
- Karpisiewicz Anna - psycholog szkolny
- Kijewska Alina - edukacja wczesnoszkolna
- Klaczyński Mateusz - religia
- Korzewska Ewa - wychowanie przedszkolne
- Kowalska Violetta - nauczyciel wspomagający
- Krawczyk Ewa - język polski
- Krystera Kamila - nauczyciel świetlicy
- Krzewska Aldona - muzyka, wychowanie do życia w rodzinie
- Kujawa Maria - edukacja wczesnoszkolna
- Kwarcińska Magdalena - nauczyciel wspomagający
- Lipińska Justyna - matematyka
- Ławniczak - Górska Katarzyna - nauczyciel wspomagający
- Machowicz Sylwia - geografia
- Marczyńska Anna - edukacja wczesnoszkolna
- Mironowicz Beata - edukacja wczesnoszkolna
- Olszyna Daniel - wychowanie fizyczne
- Owczarek Agnieszka - matematyka, informatyka
- Pastusiak Anna - edukacja wczesnoszkolna
- Pawlik Aneta - nauczyciel wspomagający
- Peruga - Malińska Marzena - historia, wiedza o społeczeństwie
- Pięta Ewa - nauczyciel świetlicy
- Politowska Natalia - religia
- Przybylska Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna
- Raczyk Barbara - język polski
- Roźmiarek Maria - religia
- Sobieska Ewa - przyroda, nauczyciel wspomagający
- Sowińska Agnieszka - język angielski
- Sowińska Justyna - nauczyciel wspomagający
- Stankiewicz Jakub - wychowanie fizyczne
- Stanoch Bogumiła - język angielski
- Stasińska Małgorzata - pedagog szkolny
- Strzyż Joanna - nauczyciel wspomagający
- Szablewska Agnieszka - nauczyciel wspomagający
- Szczepanik Edyta - nauczyciel wspomagający
- Szczygielska Karolina - nauczyciel wspomagający
- Szymczak Magdalena - nauczyciel świetlicy
- Topko Noemi - nauczyciel świetlicy
- Trenkler Iwona – plastyka, edukacja dla bezpieczeństwa
- Walczak Katarzyna - religia, nauczyciel wspomagający
- Wąchała - Kliszewska Agnieszka - język angielski
- Wieczorek Magdalena - informatyka, wychowanie do życia w rodzinie
- Wilczyńska Urszula - język angielski
- Wiśniewska Ewa - wychowanie fizyczne
- Witczak Dobrochna - język polski
- Wybieralska Iwona - matematyka
- Wypych Dorota - technika, nauczyciel wspomagający
- Zabawska - Trzeciak Aldona - wychowanie przedszkolne
- Zmysłowski Radosław - wychowanie fizyczne