Twoje IP: 34.239.160.113

Mistrzostwa Kalisza Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej

pr2
Ostatnie tygodnie upłynęły dla naszych sportowców- reprezentantów szkoły, pod znakiem rywalizacji w ramach Mistrzostw Kalisza Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej.

Zainaugurowała je drużyna w kategorii wiekowej – klasy VII, VIII i III klasa gimnazjum.
Nasi siódmoklasiści dobrze radzili sobie w rozgrywkach ze starszymi zawodnikami, wygrywając jeden mecz, jeden remisując i dwa przegrywając. Choć nie uzyskali awansu do ścisłego finału, zdobyli jednak cenne doświadczenie, które powinno zaprocentować w przyszłorocznych rozgrywkach. Natomiast reprezentanci z młodszej grupy wiekowej kl. V i kl. VI. zajęli w tych samych rozgrywkach bardzo dobre 2 miejsce – ich bilans to dwa mecze wygrane i finał przegrany z SP 18.
Z kolei najmłodsi reprezentanci z klas IV zainaugurowali Miejską Ligę Piłki Ręcznej, której celem nie są wyniki sportowe, ale popularyzacja tej dyscypliny sportu i wyławianie talentów.
Wszyscy uczestnicy rywalizacji nie tylko doskonalili umiejętności, ale integrując się również dobrze się bawili.