logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
44
1372
2716868

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Mistrzostwa Kalisza Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej

pr2
Ostatnie tygodnie upłynęły dla naszych sportowców- reprezentantów szkoły, pod znakiem rywalizacji w ramach Mistrzostw Kalisza Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej.

Zainaugurowała je drużyna w kategorii wiekowej – klasy VII, VIII i III klasa gimnazjum.
Nasi siódmoklasiści dobrze radzili sobie w rozgrywkach ze starszymi zawodnikami, wygrywając jeden mecz, jeden remisując i dwa przegrywając. Choć nie uzyskali awansu do ścisłego finału, zdobyli jednak cenne doświadczenie, które powinno zaprocentować w przyszłorocznych rozgrywkach. Natomiast reprezentanci z młodszej grupy wiekowej kl. V i kl. VI. zajęli w tych samych rozgrywkach bardzo dobre 2 miejsce – ich bilans to dwa mecze wygrane i finał przegrany z SP 18.
Z kolei najmłodsi reprezentanci z klas IV zainaugurowali Miejską Ligę Piłki Ręcznej, której celem nie są wyniki sportowe, ale popularyzacja tej dyscypliny sportu i wyławianie talentów.
Wszyscy uczestnicy rywalizacji nie tylko doskonalili umiejętności, ale integrując się również dobrze się bawili.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?