logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
410
1462
1870839

Twoje IP: 100.26.179.196

Wolontariusze z naszej szkoły dołączyli do „załogi” WOŚP

WOSPfotoAhoj, załogo! Wolontariusze z naszej szkoły dołączyli do „załogi" WOŚP Nadszedł długo wyczekiwany przez wolontariuszy dzień. W niedzielę, 12 stycznia br., od samego rana uczniowie klasy 8d: Aleksander Barnett, Bartosz Grzyb, Jakub Kamiński, Wiktor Pietrzak z identyfikatorami na szyi, z puszką zabezpieczoną banderolą pod pachą wyszli na ulice naszego miasta, aby kwestować w szczytnym celu. Każdej osobie wkładającej datek przyklejali serduszko WOŚP. Łącznie udało im się zebrać 1781,84 zł. Dziękujemy im za przyłączenie się do tej akcji.

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Święty Mikołaj”

phoca thumb m img 20191218 120021Długie brody, czerwone peleryny i worki przepełnione podarunkami - tak właśnie prezentowały się Mikołaje wykonane przez dzieci ze świetlicy na Międzyszkolny Konkurs Plastyczny zorganizowany przez SP nr 14 w Kaliszu. Wyłonienie najpiękniejszego z nich było nie lada wyzwaniem. Jednak ciężka praca popłaca! Udało się! Brawa dla uczniów z klasy 2b: Ksawerego Trzęsały za zajęcie I miejsca oraz Alicji Chuckiej za zajęcie II miejsca. Prace wykonane przez uczniów naszej świetlicy tak przypadły do gustu oceniającym, że przyznano również 4 wyróżnienia: Mikołajowi Nowakowi i Dominikowi Nowickiemu z klasy 1c oraz Nikodemowi Łomikowskiemu i Kamilowi Warsiewiczowi z klasy 4b. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bożonarodzeniowa Ozdoba Świąteczna”

phoca thumb m img 20191218 101555„Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy (...)". Boże Narodzenie co prawda już za nami, ale iście świątecznej atmosfery dodały ozdoby bożonarodzeniowe własnoręcznie wykonane przez dzieci ze świetlicy szkolnej. Wykazały się one wielką pomysłowością i zaangażowaniem, wykonując liczne prace na Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa" zorganizowany przez SP nr 7 w Kaliszu. Szczególne uznanie jury zdobyły dzieła Zofii Kościelak z klasy 1c oraz Ksawerego Trzęsały z klasy 2b, które zostały nagrodzone pięknymi świątecznymi upominkami i dyplomami. Gratulujemy sukcesów!

 

W szkole po ciemku jest ciekawie...

phoca thumb m 79988796 1010792025925759 4950317496495243264 nPo dopołudniowych międzyprzedmiotowych zmaganiach, 17 grudnia 2019 r. wieczorem przyszedł czas na kolejne połączenie języków. Tym razem polskiego i angielskiego.
Gdy zapadł zmrok, uczniowie Szkolnego Koła Teatralnego pod kierunkiem pani Barbary Raczyk wystawili "Opowieść Wigilijną" na podstawie powieści Charlesa Dickensa. W roli Ebenezera Scrooge'a można było podziwiać ucznia klasy 7b, Łukasza Balcerzaka.
Występ koła teatralnego urozmaicały dodatkowo utwory świąteczne w wykonaniu szkolnego zespołu muzycznego prowadzonego przez panie: Magdalenę Wieczorek oraz Małgorzatę Stasińską.

Czytaj więcej...

"Jarmark Bożonarodzeniowy" Weihnachtsmarkt/Christmas fair

phoca thumb m 80436838 1190103724533260 8451737168778362880 n17 grudnia 2019 roku w naszej szkole sporo się działo...
Do południa w ramach już drugiego szkolnego "Jarmarku Bożonarodzeniowego" (Weihnachtsmarkt /Christmas fair) uczniowie rozwiązywali ćwiczenia językowe dotyczące Świąt Bożego Narodzenia, czyli Christmas / Weihnachten.
Uczniowie otrzymywali ćwiczenia po angielsku, po niemiecku lub w obu tych językach.
Karty pracy przygotowali nauczyciele języka angielskiego i języka niemieckiego. Zadania rozwiązali uczniowie klas starszych - niektórych klas 6, 7 oraz 8.
Brawo dla 17-nastkowych poliglotów.

Czytaj więcej...

Jasełka BRODA HERODA

phoca thumb m dsc 0465Jasełka BRODA HERODA to tradycyjne przedstawienie o Narodzeniu Pana Jezusa wykonane przez sześciolatków z oddziału przedszkolnego B. Obok postaci Maryi, Józefa, Królów, Heroda, dobrych i niegrzecznych Aniołów, Pasterek występują także zwierzęta, a szczególną rolę odgrywa pewna rodzina Wróbelków. Sześciolatki ciekawą i humorystyczną grą aktorską pokazały, w jaki sposób można zamienić zło w dobro. Oklaski były rzęsiste i trwały bardzo długo.

 

II miejsce w Mistrzostwach Miasta Kalisza w Halowej Piłce Nożnej

phoca thumb m img 20191218 132700W dniach 17 -18 grudnia 2019 r. reprezentacja naszej szkoły klas VII i VIII brała udział w eliminacjach Mistrzostw Miasta Kalisza Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej, rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasi piłkarze wygrali cztery mecze i awansowali do finałów miejskich, podczas których ostatecznie zajęli II miejsce. Wszyscy reprezentanci mieli swój udział w tym sukcesie, a na szczególne wyróżnienie zasługuje bramkarz Wiktor Pietrzak oraz napastnik Piotr Osman, zawodnicy dali popis swoich piłkarskich umiejętności w obronie i w ataku. W składzie drużyny obok w/w znaleźli się: Bartosz Grzyb, Bartosz Chowański, Maciej Egiert, Mateusz Bawół, Mikołaj Kurzepa, Jakub Paś, Majchrzak Dawid. Opiekun: p. Wiesław Grochowina.

 

XI Międzyświetlicowy Konkurs „I Ty możesz zostać pisarzem”

phoca thumb m 20191219 09004019 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Kaliszu odbyło się wręczenie dyplomów i nagród przyznanych w XI Międzyświetlicowym Konkursie „I Ty możesz zostać pisarzem". Wśród laureatów konkursu znalazło się aż 5 uczennic z naszej szkoły. Tym samym w kategorii uczniów klas I - III miejsce zajęła Sara Tyc. W kategorii uczniów klas II na I miejscu znalazła się Wanessa Białek, Natomiast w kategorii uczniów klas III - I miejsce zajęła Nikola Andrzejczak, III miejsce Magdalena Bąk, a wyróżnienie przyznano Lenie Służewskiej. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Fakty Szkolne SP17 - wydanie 3 - świąteczne

tvNowe Fakty Szkolne SP17 - w wydaniu świątecznym! Zapraszamy do obejrzenia. Cała ekipa dziennikarzy i operatorów kamer życzy Wesołych Świąt!

 

https://youtu.be/QaLk_o5PSgA

 

Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka

phoca thumb m 20191210 084943"Dziecko to także człowiek, tylko że mały - czy współczesny świat przestrzega praw dziecka?" - takim tematem debaty uczniowie klas 8d i 8e rozpoczęli obchody Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka w naszej szkole. W ramach tego święta społeczność "Siedemnastki" przyłączyła się także do odręcznego pisania listów dla wybranych osób - Maratonu Pisania Listów Amnesty International. Podczas tego wydarzenia mobilizuje się ludzi na całym świecie do wspólnego i solidarnego przeciwstawienia się naruszeniom praw człowieka. W tym roku, w ciągu jednego dnia, udało nam się napisać aż 126 listów!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w maratonie, za zaangażowanie i dojrzałą postawę oraz włączenie się w tę szlachetną inicjatywę.

 

Konkurs plastyczny "Wolność bez nałogów"

phoca thumb m zdjJuż po raz dziewiętnasty Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miasta Kalisza i Młodzieżowy Dom Kultury zaprosiły dzieci i młodzieżdo udziału w konkursie plastycznym "Wolność bez nałogów". Organizatorzy zachęcali najmłodszych, aby swoje prace poświęcili promocji zdrowego stylużycia i bezpiecznemu korzystaniu z komputerów i smartfonów, a starszych do wykonania plakatu, który według nich najbardziej dotyczy problemów współczesnych nastolatków. W konkursie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie kaliskich szkół (także artystycznych i specjalnych) oraz wychowankowie placówek oświatowo-wychowawczych, kulturalnych i uczestnicy świetlic socjoterapeutycznych.

Czytaj więcej...

Konkurs Recytatorski "Kocham Polskę"

phoca thumb m 20191128 110617Niezwykła lekcja patriotyzmu, z artystami w rolach głównych, pt.: "Kocham Polskę", odbyła się w Młodzieżowym Domu Kultury w Kaliszu w czwartek 28 listopada 2019 r.. Uczestniczyli w niej młodzi recytatorzy, ich artystyczni opiekunowie i najwierniejsza publiczność - rodzice. W pierwszej odsłonie, w konkursie recytatorskim na scenie zaprezentowało się 38 recytatorów ze szkół podstawowych z Kalisza oraz Droszewa i Koźminka. Ich występy oceniało jury powołane przez organizatorów: Młodzieżowy Dom Kultury i Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną w składzie: Anna Wojtynka, Beata Paszak, Małgorzata Jackowska i Małgorzata Piechowiak.

Czytaj więcej...

Warsztaty wirtualne w "Siedemnastce"

phoca thumb m 20191004 103853W październiku 2019 r. odbyły się warsztaty z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości na terenie naszej szkoły. Uczestniczyli w nich uczniowie klas 0-3 oraz 4-8. Uczniowie byli gotowi na przeżycie niesamowitej podróży w świat wirtualnych obrazów i opowieści o bakteriach i wirusach, morzach i oceanach. Warsztaty obejmowały tematy związane z biologią i edukacją przyrodniczą. Pierwsze w Polsce innowacyjne zajęcia edukacyjne z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości mamy za sobą. Chętnie wpiszemy je w stały kalendarz dobrych praktyk, ponieważ dzieciom taka forma lekcji bardzo się podobała. Osobami odpowiedzialnymi były: p. Alina Kijewska i p. Katarzyna Kacperska.

 

Nowe wydanie "Faktów Szkolnych"

tvJuż jest!!! Drugie wydanie Faktów Szkolnych gotowe! Mieliśmy trochę problemów technicznych, które spowodowały opóźnienie. Ale jak to mówią, "uczymy się na błędach". Zapraszamy do obejrzenia telewizyjnej relacji z kilku listopadowych wydarzeń z naszej szkoły!

https://youtu.be/_8J2dthgO58

 

 

Muzyczne poranki

phoca thumb m 20191203 110707Kolejne spotkanie z panią Magdaleną Wieczorek i niezwykłym instrumentem dętym. SAKSHORN to instrument stworzony przez Adolfa Saksa. Sześciolatki z oddziału przedszkolnego B próbowały grać na sakshornie. Wszystkim dzieciom udało się wydobyć dźwięk z instrumentu. Poznaliśmy też historię kaliszanina, saksofonisty jazzowego - Jana Ptaszyna Wróblewskiego. Spotkanie było niezwykle interesujące.

 

 

Mali ratownicy

phoca thumb m 126 listopada br. odbyła się V edycja Szkolnego Konkursu Techniczno-Przyrodniczego „Mali ratownicy". W trakcie konkursu uczestnicy, uczniowie klas 5, rozwiązywali test wiedzy, kompletowali apteczkę, opatrywali ranę, wykonywali na fantomie sztuczne oddychanie, biegli na czas z „chorym" na noszach. Rywalizacja była zacięta. Najlepsza okazała się klasa 5e.
Jurorami konkursu były: szkolna pielęgniarka p. D. Dmitrzak, nauczycielka techniki p. D. Wypych, nauczycielka przyrody p. J. Świniarska, p. M. Wolniak (przyjaciel szkoły). Dyplomy i słodkie nagrody wręczyła wicedyrektor p. M. Kasprzak.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Niewidomych

phoca thumb m img 20191015 09090815 października 2019 r. obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Niewidomych. Celem obchodów było przybliżenie naszym uczniom problematyki, dotyczącej osób niewidomych i niedowidzących oraz uwrażliwienie na ich potrzeby. Uczniowie wzięli aktywny udział w warsztatach „Zobacz niewidomego", zorganizowanych w auli szkolnej. Ponadto wychowankowie klas integracyjnych mieli możliwość doskonalenia percepcji słuchowej i orientacji przestrzennej podczas zabaw ruchowych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa pt. „Poznaj mój świat", dzięki której dzieci, za pomocą zmysłu dotyku, rozpoznawały przedmioty użytku codziennego. Wszystkim uczestnikom i osobom zaangażowanym serdecznie dziękujemy.

 

Szkolny Dzień Życzliwości

phoca thumb m dsc 0433Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego 21 listopada br. w naszej szkole został zorganizowany Dzień Życzliwości. Tego dnia ogłosiliśmy wyniki wyborów na klasowych królów życzliwości. Są to osoby, które chętnie służą pomocą, są wrażliwe, życzliwe dla innych uczniów i pracowników szkoły. Szkolnym królem życzliwości została p. Maria. Uczniowie dziękowali jej za uśmiech, miłe słowo, pomoc w trudnych sytuacjach. Na koniec dnia rozdaliśmy, przygotowane wcześniej przez uczniów, kartki z dobrymi życzeniami i pozdrowieniami.

 

Zabawa z poezją

phoca thumb m img 456516 listopada 2019r. uczniowie naszej szkoły: Matylda Szuszkiewicz z klasy 7d i Jan Filar z klasy 7c wzięli udział w konkursie recytatorskim „Zabawa z poezją" orgaznizowanym przez MDK Kalisz. Był to niezwykle udany występ, bo oboje zakwalifikowali się do finału, który odbędzie się w marcu. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

 

 

Mamy Niepodległą!

phoca thumb m 1Mamy Niepodległą! to ogólnopolska akcja społeczna organizowana przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, polegająca na wysyłaniu okolicznościowych życzeń z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Celem przedsięwzięcia jest promowanie nowoczesnego patriotyzmu, integrowanie społeczności lokalnych oraz zaproszenie do optymistycznego świętowania Niepodległości i dzielenia się tą radością z bliskimi oraz znajomymi.

W tym roku uczniowie klas 5c, 5e, 6e i 7f włączyli się w już VII edycję tego ogólnopolskiego projektu, samodzielnie wypisując i adresując symboliczne kartki pocztowe do rodziców, dziadków, kolegów i koleżanek, byłych nauczycieli oraz przyjaciół szkoły.

 

Lista uczestników Wojewódzkiego Konkursu Historycznego wyniki

 

Lp.

Kod

Liczba punktów

Uwagi

1)  

KH01

4

 

2)  

KH02

3

 

3)  

KH03

2

 

4)  

KH04

4

 
 5)

KH05

-

 

6)  

KH06

7

 

7)  

KH07

12

 

8)  

KH08

4

 

9)  

KH09

-

 

10)  

KH10

20

 

11)

KH11

9

 

12) 

KH12

7

 

13)

KH13

-

 

14)

KH14

6

 

15) 

KH15

3

 
 16)

KH16

3

 

17)

KH17

15

 

 

Na wniosek złożony do przewodniczącego Komisji Konkursowej przez rodziców (prawnych opiekunów) uczestnika konkursu sprawdzona i oceniona praca może być udostępniona do jednokrotnego wglądu lub jednokrotnego wykonania fotografii, w ciągu 3 dni roboczych od ogłoszenia wyników (po okazaniu legitymacji szkolnej przez ucznia i dowodu osobistego przez rodzica),przez przewodniczącego lub osobę przez niego wyznaczoną, po wcześniejszym umówieniu się z przewodniczącym Komisji Konkursowej. Prawo wglądu do pracy lub wykonania fotografii ma jedynie uczeń w obecności rodziców (opiekunów prawnych) lub rodzice (opiekunowie prawni). Czas wglądu do pracy określa przewodniczący lub osoba przez niego wyznaczona.

Data ogłoszenia wyników: 18.11.2019r.

Przewodnicząca komisji: Katarzyna Gąsiorowska

Członkowie komisji: Marzena Peruga, Magdalena Gibus

Światowy Dzień Bicia Rekordów

phoca thumb m 215 listopada br. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego nasza szkoła włączyła się w obchody Światowego Dnia Bicia Rekordów. Podczas długich przerw uczniowie mogli bić rekordy w wielu dyscyplinach. Mistrzami zostali:
dyscyplina: poszukiwacze słów - Łukasz Balcerzak, klasa 7b
dyscyplina: wygibasy językowe - Aleksandra Luty, klasa 8a
dyscyplina: łamańce językowe - Adam Schlesinger, klasa 7b
dyscyplina: liczba Pi - Tobiasz Wybieralski, klasa 7b
dyscyplina: kostka Rubika - Marcel Grzelak, klasa 6e
dyscyplina: wieża z kart - Sara Szczygieł, klasa 6e
dyscyplina: hoola hop - Wiktoria Rajnert, klasa 6d
dyscyplina: żonglerka - Wiktor Zientek, klasa 6e
dyscyplina: stanie na rękach - Jan Jaszczyński, klasa 5a
Zwycięzcy otrzymali nagrody, ale najważniejsze było pobicie rekordu szkoły w wybranej dyscyplinie i dobra zabawa.
Gratulujemy!

Ciąg dalszy przygody z monodramem

phoca thumb m fb img 1573553321860Po etapie rejonowym w Prezentacjach Monodramów nasi laureaci w kat. I: Maja Andrzejak z kl. 2c (wcześniej zajęła I miejsce) oraz Filip Dulaj z kl. 1d (wcześniej zajął II miejsce) reprezentowali naszą szkołę w 21. Wielkopolskim Konkursie na Monodram w Kleczewie. Komisja artystyczna w składzie: Pani Kama Kowalewska-Kulawinek (aktorka Teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu), Pani Aneta Piorun (aktorka, mim, instruktor teatralny z MDK w Kole) i Pan Krystian Weber (instruktor ds. muzyki z CKiS w Koninie) oceniła 24 artystów w trzech kategoriach wiekowych. Brawurowo wykonany przez Maję Andrzejak monodram pt. „Placek", w adaptacji Anny Pastusiak, zdobył I nagrodę w kat. I. Filip Dulaj za swój bardzo ciekawy monodram „Kocia banda" otrzymał wyróżnienie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Międzyszkolny Konkurs Literacko-Historyczny

phoca thumb m p10164401Miło nam poinformować, że uczennica klasy 7b, Malwina Abramowicz, została laureatką Międzyszkolnego Konkursu Literacko-Historycznego im. Legionów Józefa Piłsudskiego. Zadanie konkursowe polegało na napisaniu listu do koleżanki, w którym należało zaprezentować sylwetkę Józefa Piłsudskiego. Malwina poruszyła temat legionistów w Szczypiornie i związków Marszałka z naszym miastem. Gratulujemy.

 

XVIII Marsz Wolności i obchodach Święta Niepodległości

phoca thumb m dsc 034211 listopada br. 41 uczniów naszej szkoły wzięło udział w XVIII Marszu Wolności i obchodach Święta Niepodległości. Najpierw uczniowie udali się pod pomnik Józefa Piłsudskiego, gdzie wartę honorową pełniła nasza uczennica - Kornelia Kędzierska. Tam nastąpiło złożenie kwiatów i zniczy. Następnie udali się do auli PWSZ, gdzie przemawiał prezydent miasta, Krystian Kinastowski.

 

Podziękowanie od Prezydenta RP Andrzeja Dudy

phoca thumb m 1 14 listopada 2019 roku nasza szkoła otrzymała list z podziękowaniem od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy, za udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Piękna Nasza Polska Cała", do którego włączyli się nauczyciele świetlicy i biblioteki oraz uczniowie. Prezydent docenił wkład zaangażowanych osób w pogłębianiu świadomości narodowej i „wysiłek podjęty z myślą o rozwijaniu talentów młodych ludzi i kształtowaniu ich w duchu patriotyzmu, który wzmocnił przedszkolną i szkolną wspólnotę w Polsce i za granicą".

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

dla uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego rok szkolny 2019/2020

– etap szkolny odbył się dn.05.11.2019r.

 

Lp.

Kod

Liczba punktów

Uwagi

1

KF01

16

 

2

KF02

22

 

3

KF03

25

 

4

KF04

-

nieobecny

5

KF05

17

 

6

KF06

41

Uczeń zakwalifikował się do II etapu rejonowego.

7

KF07

31

 

8

KF08

22

 

Na wniosek złożony do przewodniczącego Komisji Konkursowej przez rodziców (prawnych opiekunów) uczestników konkursu sprawdzona i oceniona praca może być udostępniona do jednokrotnego wglądu lub jednokrotnego wykonania fotografii, w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników(po okazaniu legitymacji przez ucznia i dowodu osobistego przez rodzica), przez przewodniczącego lub osobę przez niego wyznaczoną, po wcześniejszym umówieniu się z przewodniczącym Komisji Konkursowej. Prawo wglądu do pracy lub wykonania fotografii mają jedynie uczeń w obecności rodziców (opiekunów prawnych) lub rodzice (opiekunowie prawni) ucznia. Czas wglądu do pracy określa przewodniczący lub osoba przez niego wyznaczona.

Data ogłoszenia wyników: 07.11.2019r.

Przewodniczący: Ewa Grzelak, członkowie: Małgorzata Fornalska, Michalina Far

 

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Etap szkolny odbył się 04.11.2019 godz.14.03-15.03

KOD

Liczba uzyskanych punktów

KG 01

18

KG 02

16

KG 03

nb

KG 04

20,5

KG 05

13,5

KG 06

11

KG 07

nb

KG 08

nb

KG 09

20,5

KG 10

16

Na wniosek złożony do przewodniczącego Komisji Konkursowej przez rodziców (prawnych opiekunów) uczestnika konkursu sprawdzona i oceniona praca może być udostępniona do jednokrotnego wglądu lub jednokrotnego wykonania fotografii, w ciągu 3 dni roboczych od ogłoszenia wyników (po okazaniu legitymacji szkolnej przez ucznia i dowodu osobistego przez rodzica),przez przewodniczącego lub osobę przez niego wyznaczoną, po wcześniejszym umówieniu się z przewodniczącym Komisji Konkursowej. Prawo wglądu do pracy lub wykonania fotografii ma jedynie uczeń w obecności rodziców (opiekunów prawnych) lub rodzice (opiekunowie prawni). Czas wglądu do pracy określa przewodniczący lub osoba przez niego wyznaczona.

Data ogłoszenia wyników: 05.11.2019r.

Przewodnicząca komisji: Sylwia Machowicz.

Członkowie komisji: Jolanta Świniarska, Małgorzata Nowicka.

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

dla uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego
w roku szkolnym 2019/2020

Etap szkolny odbył się dnia 29.10.2019 r.

 

Lp.

Kod

Liczba punktów

Uwagi

      1.  

JP01

21

 

2

JP02

29

 

3

JP03

8

 

4

JP04

38

 

5

JP05

33

 

6

JP06

21

 

7

JP07

29

 

Na wniosek złożony do przewodniczącego Komisji Konkursowej przez rodziców (prawnych opiekunów) uczestnika konkursu sprawdzona i oceniona praca może być udostępniona do jednokrotnego wglądu lub jednokrotnego wykonania fotografii, w ciągu 3 dni roboczych od ogłoszenia wyników(po okazaniu legitymacji szkolnej przez ucznia i dowodu osobistego przez rodzica), przez przewodniczącego lub osobę przez niego wyznaczoną, po wcześniejszym umówieniu się z przewodniczącym Komisji Konkursowej. Prawo wglądu do pracy lub wykonania fotografii ma jedynie uczeń w obecności rodziców (opiekunów prawnych) lub rodzice (opiekunowie prawni) ucznia. Czas wglądu do pracy określa przewodniczący lub osoba przez niego wyznaczona.

Data ogłoszenia wyników: 04.11.2019 r.

Przewodniczący: Ewa Krawczyk

Członkowie: Iwona Banat, Anna Dąbkowska-Lisiak, Marta Kostka-Pszczoła, Barbara Raczyk

 

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

dla uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego rok szkolny 2019/2020

– etap szkolny odbył się dn.31.10.2019r.

 

Lp.

Kod

Liczba punktów

Uwagi

     1.  

CH01

17

 

2.

CH02

44

Uczeń zakwalifikował się do II etapu rejonowego

3.

CH03

19

 

Na wniosek złożony do przewodniczącego Komisji Konkursowej przez rodziców (prawnych opiekunów) uczestników konkursu sprawdzona i oceniona praca może być udostępniona do jednokrotnego wglądu lub jednokrotnego wykonania fotografii, w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników(po okazaniu legitymacji przez ucznia i dowodu osobistego przez rodzica), przez przewodniczącego lub osobę przez niego wyznaczoną, po wcześniejszym umówieniu się z przewodniczącym Komisji Konkursowej. Prawo wglądu do pracy lub wykonania fotografii mają jedynie uczeń wobecności rodziców (opiekunów prawnych) lub rodzice (opiekunowie prawni) ucznia. Czas wglądu do pracy określa przewodniczący lub osoba przez niego wyznaczona.

Data ogłoszenia wyników: 04.11.2019r.

Przewodniczący: Małgorzata Fornalska, członkowie: Ewa Grzelak, Katarzyna Kacperska

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?