logo-bip godlo pl

Do wakacji pozostało 22.06.2018 24:00 275 dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. dr. Bronisława Koszutskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
49
758
694142

Twoje IP: 54.162.10.211

AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2017

15-16-17 września 2017  uczniowie klas 4-7 naszej szkoły włączą się w  społeczną akcję na rzecz poszanowania środowiska!

Nie ma śmieci – są surowce!

sp

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Nadszedł dzień 23 czerwca i przyszła pora zakończyć rok szkolny. Wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa, na które pracowali przez ostatnie dziesięć miesięcy. Podczas uroczystych spotkań w auli szkoły nie zabrakło nagród, podziękowań i oczywiście przedstawień. W czas wakacji tanecznym krokiem wprowadziła nas klasa 2g -  zobacz filmik.

Dla niektórych zakończenie roku szkolnego to także czas pożegnania ze Szkołą Podstawową Nr 17. W tym roku uczniowie klas szóstych nie przechodzą do gimnazjum, jak miało to miejsce w poprzednich latach. Rozpoczynająca się reforma oświaty przyniosła zmiany – szkoła podstawowa staje się ośmioklasową. Obwód naszej placówki zmniejszył się, a co za tym idzie mieszkający poza nim uczniowie tegorocznych klas trzecich i szóstych mogą przejść do Szkoły Podstawowej Nr 24 (dotychczasowego Gimnazjum nr 9). Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy zakończyli naukę w naszej placówce będą miło wspominali czas spędzony w SP 17, a w nowej szkole rozwiną swoje talenty, odniosą sukcesy, a także nawiążą wspaniałe przyjaźnie.

Całej społeczności szkolnej życzymy słonecznych wakacji! Do zobaczenia 4 września!

SZKOLNY FESTYN INTEGRACYJNY 2017

Dużą atrakcją dla naszych uczniów jest coroczny Festyn Integracyjny. W piątek 9 czerwca 2017 r. odbywał się pod hasłem „W zgodzie z przyrodą”. Na uczniów, zarówno tych najmłodszych, jak i starszych, czekało mnóstwo atrakcji. Były różnorodne dmuchane zamki,  zjeżdżalnie, mega boisko piłki nożnej oraz kombinezony zawodników SUMO. Dzieci starsze chętnie korzystały z  Eurobungee, siłaczy: na rękę i z młotem, darta na rzepy. Na boisku szkolnym uczniowie mogli bliżej poznać wspaniałe wozy bojowe, strażackie i policyjne.  Ich załogi z cierpliwością odpowiadały na niekończące się pytania naszych uczniów. Dzieci na symulatorze, jakim była sztuczna krowa, mogły nauczyć się dojenia. Doskonałą atrakcją okazała się także Fotobudka. Wielu chętnych uczniów, pod okiem fachowców z Castoramy, sadziło fuksje i konstruowało karmniki. Dzieci mogły ozdobić swoje włosy oraz koszulki.

Czytaj więcej...

XI KONKURS PIOSENKI LUDOWEJ

27 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 16 w Kaliszu odbył się XI Konkurs Piosenki Ludowej. Na konkurs zjechali  się uczniowie z klas I-III nie tylko z kaliskich szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 2h, którzy wykonywali  piosenki  i tańce  podlaskie. Uczniowie przygotowani zostali przez p. Aldonę Zabawką-Trzeciak. Zespół taneczno-wokalny „Bursztynowe Nutki” zdobył,  już po raz drugi, I-szą nagrodę. Solistka Nina Skrzypiec zdobyła I miejsce  i  nagrodę główną  GRAND PRIX. Gratulujemy. 13.06.2017 w CKiS  zespół i solistka zaprezentowali  swoje umiejętności podczas koncertu „Kalisz Na Ludowo”.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?