1957
2023924

Twoje IP: 34.239.172.52

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Święty Mikołaj”

phoca thumb m img 20191218 120021Długie brody, czerwone peleryny i worki przepełnione podarunkami - tak właśnie prezentowały się Mikołaje wykonane przez dzieci ze świetlicy na Międzyszkolny Konkurs Plastyczny zorganizowany przez SP nr 14 w Kaliszu. Wyłonienie najpiękniejszego z nich było nie lada wyzwaniem. Jednak ciężka praca popłaca! Udało się! Brawa dla uczniów z klasy 2b: Ksawerego Trzęsały za zajęcie I miejsca oraz Alicji Chuckiej za zajęcie II miejsca. Prace wykonane przez uczniów naszej świetlicy tak przypadły do gustu oceniającym, że przyznano również 4 wyróżnienia: Mikołajowi Nowakowi i Dominikowi Nowickiemu z klasy 1c oraz Nikodemowi Łomikowskiemu i Kamilowi Warsiewiczowi z klasy 4b. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bożonarodzeniowa Ozdoba Świąteczna”

phoca thumb m img 20191218 101555„Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy (...)". Boże Narodzenie co prawda już za nami, ale iście świątecznej atmosfery dodały ozdoby bożonarodzeniowe własnoręcznie wykonane przez dzieci ze świetlicy szkolnej. Wykazały się one wielką pomysłowością i zaangażowaniem, wykonując liczne prace na Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa" zorganizowany przez SP nr 7 w Kaliszu. Szczególne uznanie jury zdobyły dzieła Zofii Kościelak z klasy 1c oraz Ksawerego Trzęsały z klasy 2b, które zostały nagrodzone pięknymi świątecznymi upominkami i dyplomami. Gratulujemy sukcesów!

XI Międzyświetlicowy Konkurs „I Ty możesz zostać pisarzem”

phoca thumb m 20191219 09004019 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Kaliszu odbyło się wręczenie dyplomów i nagród przyznanych w XI Międzyświetlicowym Konkursie „I Ty możesz zostać pisarzem". Wśród laureatów konkursu znalazło się aż 5 uczennic z naszej szkoły. Tym samym w kategorii uczniów klas I - III miejsce zajęła Sara Tyc. W kategorii uczniów klas II na I miejscu znalazła się Wanessa Białek, Natomiast w kategorii uczniów klas III - I miejsce zajęła Nikola Andrzejczak, III miejsce Magdalena Bąk, a wyróżnienie przyznano Lenie Służewskiej. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Piernikowe szaleństwo w świetlicy

phoca thumb m 20191209 100444To był rekord! 400 pierników upiekli wychowankowie szkolnej świetlicy. Zabawa polegała również na lukrowaniu i ozdabianiu wypieków pod okiem wychowawców. Gotowe dzieła cukiernicze trafią do najbliższych jako prezenty.

Jesienne granie i poezjowanie

phoca thumb m dsc 008618 listopada br. wychowankowie świetlicy zaprezentowali najpiękniejsze wiersze i piosenki o tematyce dziecięcej oraz jesiennej. Przygotowany program artystyczny zgromadził w szkole liczną publiczność, która żywo reagowała na występy młodych aktorów i wokalistów.