logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
134
1372
2716958

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

XIX Wielkopolskim Turniej w Aerobiku Grupowym

a6

Nasz szkolny zespół Sorriso wziął udział w XIX Wielkopolskim Turnieju w Aerobiku Grupowym. Na tle bardzo silnej konkurencji, dziewczyny spisały się znakomicie i ostatecznie wytańczyły trzecie miejsce. Skład drużyny: Hanna Sokół kl. 6d, Weronika Kaftanowicz kl. 6d, Alicja Matuła kl.6d, Alicja Jaroszkiewicz kl. 6d, Wiktoria Drobnik kl.6d, Wiktoria Dobrowolska kl. 6f, Anna Kowalska kl.5a, Nicola Pawlaczyk kl.5a. Opiekun: p. Ewa Wiśniewska.

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?