Twoje IP: 3.236.228.250

SP17 drzwi otwarte2

XXI Wielkopolskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej

phoca thumb m img-20200229-wa000728.02.2020r. w Kobylej Górze w ramach XXI Wielkopolskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej odbył się Turniej Kwalifikacyjny do Finału Wojewódzkiego w Aerobiku Grupowym.
Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta w kategorii Igrzysk Młodzieży oraz Igrzysk Dzieci. W starszej kategorii wiekowej zespół „Sorriso” wytańczyły IV miejsce, a młodsze koleżanki uplasowały się na VI pozycji. Skład zespołu w kategorii IMS: Ewa Barwińska, Wiktoria Dobrowolska, Alicja Matuła, Weronika Kaftanowicz, Alicja Jaroszkiewicz, Wiktoria Drobnik, Hanna Sokół, Anna Kowalska, Nicola Pawlaczyk. W kategorii ID: Lena Gola, Gabriela Winsze, Maja Przepiórkowska, Martyna Zapart, Wiktoria Sadłowska, Olga Nawrocka, Iga Lewandowska, Izabela Wojtczak, Hanna Kaczała. Dziewczęta dalej pracują nad formą, ponieważ kolejne turnieje niebawem. Trener zespołu: p. Ewa Wiśniewska. Opiekun: p. Monika Hille.