logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1286
2688
2694133

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Rozczytany autobus

kla
W piątkowe popołudnie wolontariusze z klasy 7b: Kamila, Patrycja, Zosia, Stanisław i Szymon zaangażowali się w głośne czytanie w autobusie Kaliskich Linii Autobusowych. Akcję realizowali w ramach programu „PoczytajMy". Przez całą drogę z Pętli przy ul. Wyszyńskiego do Pętli Winiary i z powrotem (ok. 2 godzin) czytali „Katarynkę" Bolesława Prusa. Pasażerowie wsiadali i wysiadali, a oni jak przysłowiowe katarynki czytali kaliszanom nowelę. Poza małymi wyjątkami spotkali się z uznaniem i uśmiechem jadących.

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?