logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
47
1372
2716871

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Serduszka dla dzieci z oddziałów onkologicznych

serduszka

 

14 lutego to Walentynki - Dzień Zakochanych. Poprzedza go Światowy Dzień Chorego.

Postanowiliśmy połączyć te dwa dni w jedno i obdarować dzieci przebywające w szpitalach kartkami z serduszkiem z dołączonymi życzeniami powrotu do zdrowia. Ten niewielki gest na pewno sprawi dzieciom ogromną przyjemność.

Z góry dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielkom techniki i plastyki za włączenie się do akcji.

 

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?