logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
166
1372
2716990

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Akcja „Wspomagamy schronisko dla bezdomnych zwierząt” zakończona!

zbiorka-karmy
Zbiórka karmy oraz wyposażenia (miski, smycze, obroże, używane ręczniki, koce, kołdry) zorganizowana przez Szkolny Klub Wolontariusza i Samorząd Szkolny zakończyła się sukcesem. Zebrane przez uczniów dary zostały przekazane opiekunowi bezdomnych zwierząt z kaliskiego schroniska. Przy tej okazji klasy 4 wysłuchały zorganizowanej specjalnie dla nich pogadanki. Dzieci dowiedziały się o odpowiedzialności za pupila, dlaczego zwierzęta stają się bezdomne, jak bezpiecznie kontaktować się z czworonogami, na czym polega praca w schronisku. Spotkanie było pouczające.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?