Twoje IP: 54.81.220.239

Akcja „Wspomagamy schronisko dla bezdomnych zwierząt” zakończona!

zbiorka-karmy
Zbiórka karmy oraz wyposażenia (miski, smycze, obroże, używane ręczniki, koce, kołdry) zorganizowana przez Szkolny Klub Wolontariusza i Samorząd Szkolny zakończyła się sukcesem. Zebrane przez uczniów dary zostały przekazane opiekunowi bezdomnych zwierząt z kaliskiego schroniska. Przy tej okazji klasy 4 wysłuchały zorganizowanej specjalnie dla nich pogadanki. Dzieci dowiedziały się o odpowiedzialności za pupila, dlaczego zwierzęta stają się bezdomne, jak bezpiecznie kontaktować się z czworonogami, na czym polega praca w schronisku. Spotkanie było pouczające.