im. dr. Bronisława Koszutskiego

Twoje IP: 54.162.118.107

PODSUMOWANIE ZBIÓRKI STARYCH TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

Uczniowie naszej szkoły w miesiącu maju zbierali stare telefony komórkowe na rzecz Palotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti. Sprawne aparaty znajdą kupców na rynku wtórnym, a z tych, które nie będą nadawały się do użycia odzyskiwane będą cenne surowce. Fundusze uzyskane w ten sposób zostaną przeznaczone na pomoc ludziom potrzebującym pomocy w krajach misyjnych: w Afryce na naukę pisani i czytania dzieci, w Ameryce Południowej na dom dla dzieci ulicy, a na Ukrainie na rodzinny dom dziecka. Udało nam się zebrać 27 aparatów. Przesłaliśmy je do fundacji.

telel