im. dr. Bronisława Koszutskiego

Twoje IP: 54.198.212.30

WDRAŻAMY SIĘ DO WOLONTARIATU NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH!

DSC 0087Uczniowie klasy 6b integracyjnej już po raz drugi odwiedzili podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy „Tulipan” w Kaliszu. Podczas spotkania uczniowie zorganizowali zabawę dźwiękonaśladowczą toczącą się wokół historyjki „Zwierzęta na podwórku”. Jeden z uczniów (Stanisław) czytał tekst, a pozostali uczestnicy naśladowali zwierzęta i wydawali różne dźwięki. Beczeli, rżeli, kwakali, itp. Na spotkanie dzieci przyniosły puzzle (zebrane i przekazane przez uczniów naszej szkoły jako dar). Zasiedli z podopiecznymi ośrodka przy stolikach i wspólnie układali je. Uczniowie spotkali się z miłym przyjęciem, ciepłym uśmiechem i radością podopiecznych „Tulipana”.

Zadeklarowali, że niedługo odwiedzą ich ponownie. Galeria