1220535

Twoje IP: 52.91.90.122

PROSIMY RODZICÓW DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ „POMÓŻMY SIOSTROM W BRONISZEWICACH ZBUDOWAĆ DOM DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH CHŁOPCÓW”

W Broniszewicach (koło Pleszewa), w 125 – letnim pałacu  mieszka 56 niepełnosprawnych chłopców. Jeśli w ciągu dwóch lat siostry zakonne nie zbudują dla nich nowego domu, grozi im wyprowadzka w nieznane. Dla wielu z nich jest to jedyny dom, jaki mają. Pomóżmy dzielnym siostrom zbudować dom dla ich podopiecznych.  Aby zachęcić ludzi do pomocy zakonnice nagrały filmik, w którym udają pingwiny (filmik z ich udziałem można zobaczyć w Internecie).Pomóżmy wesołym siostrom w budowie domu dla niepełnosprawnych chłopców.

Dobrowolne wpłaty: 2zł, 5zł, 10zł i więcejprosimy kierować na konto.

Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Broniszewicach

Adres: Broniszewice 91, 63-304 Czermin

Tytuł wpłaty Darowizna na Dom Chłopaków

Numer konta: 86 1090 1131 0000 0001 2301 4388

Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Broniszewicach

Dowody wpłat prosimy o pokazanie do opiekunom Szkolnego Wolontariatu: p.Jolanty Świniarskiej, p.AgnieszkiGrubskiej, p.Anety Pawlik. Pozwoli to nam ocenić skalę naszych działań.