logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
90
1372
2716914

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Wolontariusze zakończyli zbiórkę telefonów komórkowych

phoca thumb m telefonyZadaniem wolontariuszy naszej szkoły było przyniesienie starych telefonów, które po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych trafią do krajów rozwijających się w Afryce i Azji. Dzięki temu będą jeszcze przez lata służyć innym dzieciom. W wyniku akcji udało się zebrać 22 komórki i 8 ładowarek. Sprzęt zostanie przekazany do organizatora przedsięwzięcia, firmy "Ekophone", w ramach akcji  „Sprzątanie Świata".

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?