Twoje IP: 18.206.83.16

SP17 drzwi otwarte2

Obchody „Międzynarodowego Dnia Wolontariatu" w naszej szkole

GrafikaWolontariatZ okazji obchodów tak ważnego dla członków "Szkolnego Klubu Wolontariatu" dnia, chętni uczniowie napisali opowiadania pod tytułem „Pomaganie jest fajne!". Promują w nich ideę wolontariatu, przekonują do angażowania się w różnego typu działania oraz dostarczają powodów, dla których warto pomagać innym. Opowiadają także o swoich dotychczasowych doświadczeniach i akcjach, w które się włączyli. Zamieszczamy trzy najciekawsze z nich. Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do symbolicznego włączenia się w obchody tego dnia poprzez obejrzenie filmiku, który kończy się quizem „Milionerzy". MIŁEJ ZABAWY!

"Pomaganie jest fajne!" Opowiadania:

Anna Aleksandrzak

Alicja Matuła