logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1314
2688
2694161

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Obchody „Międzynarodowego Dnia Wolontariatu" w naszej szkole

GrafikaWolontariatZ okazji obchodów tak ważnego dla członków "Szkolnego Klubu Wolontariatu" dnia, chętni uczniowie napisali opowiadania pod tytułem „Pomaganie jest fajne!". Promują w nich ideę wolontariatu, przekonują do angażowania się w różnego typu działania oraz dostarczają powodów, dla których warto pomagać innym. Opowiadają także o swoich dotychczasowych doświadczeniach i akcjach, w które się włączyli. Zamieszczamy trzy najciekawsze z nich. Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do symbolicznego włączenia się w obchody tego dnia poprzez obejrzenie filmiku, który kończy się quizem „Milionerzy". MIŁEJ ZABAWY!

https://learningapps.org/watch?v=p61sey54k20

 

"Pomaganie jest fajne!" Opowiadania: 

Anna Aleksandrzak

Alicja Matuła 

Miłosz Zapart

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?