Twoje IP: 3.236.228.250

SP17 drzwi otwarte2

Listopadowe działania wolontariuszy

phoca thumb m image007Wolontariusze „Szkolnego klubu wolontariatu" udowodnili, że podczas zdalnego nauczania, też można podejmować przydatne działania. Wykonali oni plakaty: upowszechniające wiedzę na temat cukrzycy z okazji „Światowego Dnia Cukrzycy"; promujące szacunek, akceptację i uznanie bogactwa różnorodności kultur na świecie z okazji „Dnia Tolerancji"; zachęcające do bezzwłocznego reagowania, gdy najmłodszym dzieje się krzywda z okazji „Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci"; prezentujące prawa dziecka z okazji „Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka". Wykonane afisze zawieszali na tablicach ogłoszeń w swoich klatkach schodowych, na płotach i przystankach autobusowych.