logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
45
1372
2716869

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Listopadowe działania wolontariuszy

phoca thumb m image007Wolontariusze „Szkolnego klubu wolontariatu" udowodnili, że podczas zdalnego nauczania, też można podejmować przydatne działania. Wykonali oni plakaty: upowszechniające wiedzę na temat cukrzycy z okazji „Światowego Dnia Cukrzycy"; promujące szacunek, akceptację i uznanie bogactwa różnorodności kultur na świecie z okazji „Dnia Tolerancji"; zachęcające do bezzwłocznego reagowania, gdy najmłodszym dzieje się krzywda z okazji „Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci"; prezentujące prawa dziecka z okazji „Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka". Wykonane afisze zawieszali na tablicach ogłoszeń w swoich klatkach schodowych, na płotach i przystankach autobusowych.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?