logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
180
1372
2717004

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Pełna miska dla schroniska!

phoca thumb m psy1To akcja Szkolnego Klubu Wolontariatu, która miała dwa cele. Pierwszy to zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt przebywających na terenie „Schroniska dla bezdomnych zwierząt” w Kaliszu, drugi to zachęcanie innych uczniów do pomocy bezdomnym zwierzakom, poprzez akcję plakatową. Dzięki przyłączeniu się do zbiórki klas 0-3 udało się zebrać dużą ilość puszek i suchej karmy. Wkrótce zawieziemy zebrane produkty do schroniska. Dziękujemy uczniom i nauczycielom klas młodszych za pomoc. Na ich wielkie serca zawsze możemy liczyć.

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?