Twoje IP: 3.236.228.250

SP17 drzwi otwarte2

Pełna miska dla schroniska!

phoca thumb m psy1To akcja Szkolnego Klubu Wolontariatu, która miała dwa cele. Pierwszy to zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt przebywających na terenie „Schroniska dla bezdomnych zwierząt” w Kaliszu, drugi to zachęcanie innych uczniów do pomocy bezdomnym zwierzakom, poprzez akcję plakatową. Dzięki przyłączeniu się do zbiórki klas 0-3 udało się zebrać dużą ilość puszek i suchej karmy. Wkrótce zawieziemy zebrane produkty do schroniska. Dziękujemy uczniom i nauczycielom klas młodszych za pomoc. Na ich wielkie serca zawsze możemy liczyć.