logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
126
1372
2716950

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Dołącz do bicia rekordu Guinessa!

phoca thumb m przemekJak dołączyć? Wystarczy znaleźć w swoich zbiorach lub kupić ciekawą, niepowtarzalną kartkę pocztową (z kraju i z zagranicy), nakleić znaczek i wysłać z pozdrowieniami na adres: Przemek Ledzian, ul. Bolka Świdnickiego 17/2, 92 - 414 Łódź. 

Kim jest Przemek? Przemek jest schorowanym, niepełnosprawnym, 27-letnim mężczyzną, który nie potafi siedzieć bezczynnie. To zapalony miłośnik podróży, a z racji swoich schorzeń zdaje sobie sprawę, że nie wszędzie może dotrzeć. Postanowił więc zobaczyć różne strony świata w inny sposób: poprosił w mediach społecznościowych o to, by przysłać mu pocztówki. Chce pobić rekord Guinessa. To duże wyzwanie, bo rekordzista ma obecnie milion pocztówek, a Przemek ma ich na razie ponad 6 tysięcy. Uczniowie należący do Szkolnego Koła Wolontariatu już wysłali kartki. Wyślij i Ty pocztówkę. Pomóż Przemkowi spełnić marzenie!

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?