logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
95
1372
2716919

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Wolontariusze pomagają bezdomnym

phoca thumb m zbirka ywnoci 2W dniach 28 - 30 września 2020 r., wolontariusze prowadzili zbiórkę żywności długoterminowej dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn im. Brata Alberta w Kaliszu. Dzięki akcji przekazaliśmy do ośrodka: kasze, ryż, makarony, mąkę, sól, płatki, herbaty, kawy, słodycze, konserwy itp. Członkowie zarządu podziękowali młodzieży za przekazane produkty. Na stronie ośrodka możemy przeczytać: „Być bezdomnym – spróbuj wyobrazić sobie jak to jest, nie masz mieszkania, pracy, pieniędzy, nie masz już dokąd pójść…”. Uczniowie naszej szkoły wykazali się empatią wspierając mieszkańców schroniska.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?