Twoje IP: 3.236.228.250

SP17 drzwi otwarte2

Wolontariusze pomagają bezdomnym

phoca thumb m zbirka ywnoci 2W dniach 28 - 30 września 2020 r., wolontariusze prowadzili zbiórkę żywności długoterminowej dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn im. Brata Alberta w Kaliszu. Dzięki akcji przekazaliśmy do ośrodka: kasze, ryż, makarony, mąkę, sól, płatki, herbaty, kawy, słodycze, konserwy itp. Członkowie zarządu podziękowali młodzieży za przekazane produkty. Na stronie ośrodka możemy przeczytać: „Być bezdomnym – spróbuj wyobrazić sobie jak to jest, nie masz mieszkania, pracy, pieniędzy, nie masz już dokąd pójść…”. Uczniowie naszej szkoły wykazali się empatią wspierając mieszkańców schroniska.