logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1389
2688
2694236

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

„Dzień Bez Śmiecenia” za nami!

phoca thumb m martyna kiju 8c 5Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu 11 maja br. dołączyli do akcji "Dzień bez śmiecenia". Uczniowie wykonali plakaty zachęcające mieszkańców do dbania o naszą planetę (do: segregacji odpadów, wrzucania nawet małych śmieci do koszy, zaprzestania zanieczyszczania lasów, jezior, rzek). Hurtowo produkujemy śmieci. Najgorsze, że niektórzy ludzie zostawia je wszędzie: na ulicy, nad jeziorem, w lesie, na klatce, w biurze. Wolontariusze, zdając sobie z tego sprawę, przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Gdziekolwiek idę, zbieram #codziennie5 śmieci". Działanie polega na tym, że codziennie zbierają po pięć śmieci. Robią to wszędzie! Będąc na spacerze w lesie lub parku, w mieście. Akcja stała się tak modna, że przyłączają się do niej znane osoby. Apel do wszystkich uczniów! Przyłącz się do tej grupy. Bądź trendy! Zbierz codziennie tylko 5 śmieci, a wkrótce dostrzeżesz efekty!

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?