logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
37
1372
2716861

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

22 kwietnia Światowy Dzień Ziemi

ziemiaZiemia to najpiękniejsza z planet, wspólny dom wszystkich ludzi. Dbajmy o nią każdego dnia, a nie tylko w święto ustanowione z inicjatywy Boliwii. Codziennie segregujmy śmieci, oszczędzajmy wodę, gaz i energię elektryczną, a zużyte baterie wyrzucajmy do specjalnych kontenerów i pojemników do tego przeznaczonych. Każdy z nas jest mieszkańcem tej planety, dlatego każdy z nas powinien czuć się odpowiedzialny za jej stan!

Do przyłączenia się do obchodów Święta Ziemi zapraszają członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu, którzy już włączyli się w nie, zawieszając własnoręcznie wykonane plakaty na swoich klatkach schodowych po to, aby poinformować o nich lokatorów swojego bloku. Ich apel do rówieśników! I Ty, Uczniu, możesz włączyć się w te obchody, poszerzając swoją wiedzę o naszej planecie, oglądając składankę kilkuminutowych filmików ukazujących piękno i zagrożenia dla Ziemi.

https://www.youtube.com/watch?v=Ep9MFiWXR8M&list=RDCMUCTDTSx8kbxGECZJxOa9

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?