logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1300
2688
2694147

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Zbiórka długoterminowej żywności zakończona!

phoca thumb m zbiorka1W związku z przerwą w nauce, spowodowaną panującą epidemią, zakończyliśmy akcję zbiórki żywności długoterminowej na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn im. św. Brata Alberta w Kaliszu. Artykuły zostały przekazane opiekunowi z placówki, który dziękował za pomoc. "W obecnej sytuacji schronisko boryka się z wieloma problemami, dlatego każda, nawet niewielka pomoc jest bezcenna" – stwierdził mężczyzna. Myślę, że jeszcze kiedyś powrócimy do tej akcji, tylko na większą skalę. Dziękuję wszystkim, którzy się w nią włączyli. Dziękuję za okazane serce. Jolanta Świniarska.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?