logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1239
2688
2694086

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Zbiórka funduszy na edukację chłopca z Kamerunu

phoca thumb m gilbert 2Wolontariusze dziękują za każdą złotówkę!
Szanowni Rodzice, dziękujemy Wam za włączenie się w zbiórkę funduszy na edukację chłopca z Kamerunu – Gilberta Simo Oumarou. Chłopiec został adoptowany przez uczniów naszej szkoły w poprzednim roku szkolnym. Zebrane 11 lutego br. fundusze pozwoliły na dokonanie opłaty za drugi rok jego edukacji w szkole misyjnej. Koszt nauki, wyżywienia i ubioru wynosi 200 euro. Udało nam się zebrać 872,21 zł. Dziękujemy za Wasze wielkie serca!

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?