logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1361
2688
2694208

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Przedświąteczna kwesta na rzecz PCK

phoca thumb m kwesta 1Wolontariusze „Szkolnego klubu wolontariatu": Natalia, Hanna, Stanisław, Jakub, Bartosz, Aleksander i Wiktor w sobotę, 14 grudnia br., wzięli udział w kweście organizowanej przez PCK na terenie sklepu Kaufland. Jej celem było zdobycie środków finansowych na pomoc najuboższym rodzinom, osobom starszym i dotkniętym biedą w naszym regionie. Kwestującym udało się zebrać 871 zł 35 gr. Dziękujemy wolontariuszom za przeznaczenie swojego wolnego czasu na ten cel!

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?