logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
69
1372
2716893

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Akcja „Zostań Aniołem nie tylko od Święta”

phoca thumb m 1 aW niedzielę, 8 grudnia 2019 roku, uczniowie/wolontariusze „Szkolnego Klubu Wolontariatu" przyłączyli się do oficjalnej próby bicia Rekordu Polski w liczbie osób przebranych za anioły i zgromadzonych w jednym miejscu. Organizatorem tego przedsięwzięcia byłą Fundacja "Bread of Life". Dziękujemy Rodzicom, Nauczycielom i uczniom, że poprzez to działanie włączyli się w „Wigilię na kaliskim rynku".

 

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?