logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1324
2688
2694171

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Wspieramy klinikę "Budzik" oraz fundację "Akogo?”

phoca thumb m zm 1„Szkolny Klub Wolontariatu" skierował do uczniów i Rodziców apel - Przynieście stary, niepotrzebny klucz, kłódkę, zamek, a my przekażemy je fundacji „Akogo?" Ewy Błaszczyk dla Kliniki „Budzik". To jedyna placówka w kraju, która pomaga dzieciom po ciężkich urazach mózgu, pogrążonych w śpiączce. Mieści się w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Już kilkanaścioro jej pacjentów zostało skutecznie wybudzonych. W wyniku akcji zebraliśmy 30 kg złomu, który po sprzedaży pozwolił nam na dokonanie wpłaty pieniężnej w wysokości 70,80 zł na konto fundacji.

Może tymi symbolicznymi „kluczami" uda się obudzić kolejne dziecko!

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?