logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1241
2688
2694088

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Świąteczna zbiórka żywności

phoca thumb m mms img14907581700 1Świąteczna zbiórka żywności
Wolontariusze „Szkolnego klubu wolontariatu": Marta, Zofia, Mateusz, Stanisław, Jakub, Bartosz, Aleksander i Wiktor, w sobotę, 30 listopada br., wzięli udział w świątecznej zbiórce żywności organizowanej przez PCK. Ich zadanie polegało na rozdawaniu ulotek (w sklepach Kaufland i Carrefour), zachęcających do podarowania potrzebującym produktów na świąteczny stół. Zebrane produkty zostaną przekazane najuboższym rodzinom, osobom starszym i dotkniętym biedą w naszym regionie. Dziękujemy wolontariuszom za włączenie się w tę akcję!

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?