logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
261
2013
2714550

Twoje IP: 3.227.235.183

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Tryumfy Króla Niebieskiego

Kolęda4Mimo że święta już za nami, to jednak nasi muzycy nie zapomnieli o pięknym zwyczaju kolędowania. Szkolny Zespół Muzyczny (w składzie: Julia Boroń, Dominika Gryndzińska, Maria Kościuszko, Anna Lis, Olga Nawrocka, Vanessa Pawlak, Maksymilian Roliński, Karolina Suska, Sara Szczygieł, Zofia Wiśniewska, Tobiasz Wybieralski), pod okiem Pań Magdaleny Wieczorek i Małgorzaty Stasińskiej, przygotował niezwykłą aranżację kolędy "Tryumfy Króla Niebieskiego". Serdecznie zapraszamy do wysłuchania.

https://youtu.be/QU1mQOuB0VQ

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?