logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1762
1822
1706851

Twoje IP: 34.239.160.113

XX Wielkopolskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży szkolnej w Aerobiku Grupowym.

a3
27 marca w Koninie odbyły się XX Wielkopolskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży szkolnej w Aerobiku Grupowym.

W rywalizacji wzięły udział 43 zespoły. Nasze dziewczęta wytańczyły V miejsce w województwie. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a różnice punktowe między pierwszymi sześcioma zespołami niewielkie.
Skład zespołu: Anna Kowalska kl. 5a, Nicola Pawlaczyk kl. 5a, Wiktoria Dobrowolska kl. 6f, Hanna Sokół kl.6d, Alicja Matuła kl. 6d, Weronika Kaftanowicz kl.6d, Alicja Jaroszkiewicz kl.6d, Wiktoria Drobnik kl.6d,Ewa Barwińska kl. 6f, Olga Nawrocka kl. 5b, Iga Lewandowska kl. 5b, Hanna Kaczała kl.5b.
Trener zespołu: p. Ewa Wiśniewska.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?