Twoje IP: 54.81.220.239

XX Wielkopolskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży szkolnej w Aerobiku Grupowym.

a3
27 marca w Koninie odbyły się XX Wielkopolskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży szkolnej w Aerobiku Grupowym.

W rywalizacji wzięły udział 43 zespoły. Nasze dziewczęta wytańczyły V miejsce w województwie. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a różnice punktowe między pierwszymi sześcioma zespołami niewielkie.
Skład zespołu: Anna Kowalska kl. 5a, Nicola Pawlaczyk kl. 5a, Wiktoria Dobrowolska kl. 6f, Hanna Sokół kl.6d, Alicja Matuła kl. 6d, Weronika Kaftanowicz kl.6d, Alicja Jaroszkiewicz kl.6d, Wiktoria Drobnik kl.6d,Ewa Barwińska kl. 6f, Olga Nawrocka kl. 5b, Iga Lewandowska kl. 5b, Hanna Kaczała kl.5b.
Trener zespołu: p. Ewa Wiśniewska.