Twoje IP: 54.81.220.239

Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym

Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym, odbyły się 18 października w kaliskim Aquaparku. Reprezentacja naszej szkoły rywalizowała drużynowo i indywidualnie.
Sztafeta dziewcząt zajęła IV miejsce. Skład zespołu: Paulina Tomaszewska kl. 6d, Maja Kordulasińska kl.4f,
Olga Nawrocka kl.5b, Iga Golanowska kl.5b, Iga Lewandowska kl.5b, Kinga Kordulasińska kl. 6b.
W rywalizacji indywidualnej w Igrzyskach Dzieci, w kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Paulina Tomaszewska kl. 6d., w kategorii chłopców zwyciężył Jakub Harabasz kl. 5b.
Drugie miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt zajęła Gabriela Kubczyk kl. 8a.
W Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej wzięli udział: Stanisław Wiśniewski z kl.7b, Bartłomiej Sieradzki kl. 7a, Kacper Andrzejewski kl. 4f, Julia Zimna kl. 4f.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy.