logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
158
1372
2716982

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Mistrzostwa Miasta Kalisza w Przełajowych Biegach Sztafetowych

sztafeta3

 

10.10.2018r w Parku Miejskim odbyły się Mistrzostwa Miasta Kalisza w Przełajowych Biegach Sztafetowych. Sztafeta dziewcząt w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęła II miejsce. Skład drużyny: Julia Goździewicz kl. 7e, Klaudia Cebulska kl. 8c, Oliwia Urbaniak kl. 7c, Aleksandra Luty z kl. 7a, Natalia Rapała z kl. 8b, Barbara Lisiak kl. 8c, Maja Śnieg kl. 8b, Patrycja Salomon- Pilarczyk kl. 8d, Eliza Stobienia kl. 8d, Emilia Wiśniewska kl. 7a, Anna Filipowicz kl. 8c.
Sztafeta chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci zajęła II miejsce. Skład drużyny: Franciszek Szymański kl. 6d, Fabian Miłek kl. 6d, Kacper Witczak kl. 6f, Miłosz Zapart kl. 6b, Mateusz Filipowicz kl. 6d, Jakub Jaśniewicz kl. 5b, Dawid Majchrzak kl. 6e, Jan Krążyński kl. 7e, Mikołaj Kurzepa kl. 6f.
Sztafeta dziewcząt w kategorii Igrzysk Dzieci zajęła III miejsce. Skład drużyny: Hanna Sokół kl. 6d, Weronika Kaftanowicz kl. 6d, Alicja Matuła kl. 6d, Alicja Jaroszkiewicz kl. 6d, Julia Wojtyś kl. 6d, Iga Dominiak kl. 6b, Julia Piotrowicz kl. 5e, Paulina Tomaszewska kl. 6d.
Wszystkim zawodnikom i nauczycielom wychowania fizycznego gratulujemy!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?