Twoje IP: 54.81.220.239

Mistrzostwa Miasta Kalisza w Przełajowych Biegach Sztafetowych

sztafeta3

10.10.2018r w Parku Miejskim odbyły się Mistrzostwa Miasta Kalisza w Przełajowych Biegach Sztafetowych. Sztafeta dziewcząt w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęła II miejsce. Skład drużyny: Julia Goździewicz kl. 7e, Klaudia Cebulska kl. 8c, Oliwia Urbaniak kl. 7c, Aleksandra Luty z kl. 7a, Natalia Rapała z kl. 8b, Barbara Lisiak kl. 8c, Maja Śnieg kl. 8b, Patrycja Salomon- Pilarczyk kl. 8d, Eliza Stobienia kl. 8d, Emilia Wiśniewska kl. 7a, Anna Filipowicz kl. 8c.
Sztafeta chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci zajęła II miejsce. Skład drużyny: Franciszek Szymański kl. 6d, Fabian Miłek kl. 6d, Kacper Witczak kl. 6f, Miłosz Zapart kl. 6b, Mateusz Filipowicz kl. 6d, Jakub Jaśniewicz kl. 5b, Dawid Majchrzak kl. 6e, Jan Krążyński kl. 7e, Mikołaj Kurzepa kl. 6f.
Sztafeta dziewcząt w kategorii Igrzysk Dzieci zajęła III miejsce. Skład drużyny: Hanna Sokół kl. 6d, Weronika Kaftanowicz kl. 6d, Alicja Matuła kl. 6d, Alicja Jaroszkiewicz kl. 6d, Julia Wojtyś kl. 6d, Iga Dominiak kl. 6b, Julia Piotrowicz kl. 5e, Paulina Tomaszewska kl. 6d.
Wszystkim zawodnikom i nauczycielom wychowania fizycznego gratulujemy!!!