logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
151
1372
2716975

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

MISTRZOWIE MIASTA KALISZA

pilkaMistrzostwo Miasta Kalisza w Piłce Ręcznej. Dnia 8.03.18 r. reprezentacja szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Miasta Kalisza w Piłce Ręcznej, które odbyły się w Międzyszkolnej Hali Sportowej przy ul. Długosza. Reprezentacja naszej szkoły w pierwszym meczu zdeklasowała  SP 12 - 8:0. W drugim spotkaniu z SP 14 również wyraźnie wygrała rywalizację - 7:3. Dopiero mecz  z SP 18  wymusił na naszych zawodnikach  najwyższy wysiłek, jego losy ważyły się do ostatniego gwizdka sędziego i zakończył się naszym  zwycięstwem - 3:2. Natomiast finał  z SP 10 obfitował w wiele dramatycznych zwrotów akcji.  Przeciwnik był zdecydowanym  faworytem, wszak to zawodnicy z klubu piłki ręcznej trenowani przez byłego szkoleniowca MKS Kalisz - Mateusza Różańskiego. Trzy tygodnie wcześniej,

podczas Turnieju  Piłki Ręcznej, zwyciężyli z naszą reprezentacją  - 9:3. Jednak wyciągnięte wnioski pozwoliły na zastosowanie skutecznej taktyki, która w połączeniu z determinacją odpowiednio zmotywowanych  chłopaków dała efekt w postaci ostatecznego tryumfu - 7:4. Tak wyraźne zwycięstwo, osiągnięte w pięknym styl, pozwoliło zdobyć  upragniony przez wszystkich tytuł Mistrzów Kalisza. Należy podkreślić wspaniałą postawę całej drużyny, a w wyróżnić naszego bramkarza - Wiktora Pietrzaka, który wielokrotnie ratował zespół w kryzysowych sytuacjach.
Skład reprezentacji : Pietrzak Wiktor, Grzyb Bartosz, Skwiot Jakub, Maciejewski Oskar, Paś Jakub, Bawoł Mateusz , Kamiński Jakub  (wszyscy z 6d), Tyc Oskar, Kornacki Franciszek, Wiśniewski Stanisław ( z 6 b), Kacper Sobczak, Śniegula Mateusz (6e)

Trener: Wiesław Grochowina.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?