logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
821
1752
1924992

Twoje IP: 34.226.244.70

VIII Rajd Szlakiem Bursztynowym

phoca thumb m dsc 0278Powrót w dobrym stylu

W sobotę, 28 września 2019 r., 30 uczniów naszej szkoły wzięło udział w VIII Rajdzie Szlakiem Bursztynowym... z Kulisiewiczem, organizowanym przez III LO im. Mikołaja Kopernika. Na trasie konkurowaliśmy z dziesięcioma szkołami z Kalisza. Tym razem musieliśmy zmierzyć się ze sztuka współczesną. Zwiedziliśmy Galerię Jana Tarasina, a także pracownię Tadeusza Kulisiewicza. Nasze zadania dotyczyły także wspomnianych artystów. Ponadto na trasie czekało na nas wiele wyzwań: kalambury, szeptanka o Kulisiewiczu, puzzle. Jak zawsze nasza grupa dała z siebie wszystko. Stanęliśmy na podium. Zajęliśmy II miejsce w klasyfikacji generalnej, I miejsce w „Quizie o Artyście". Nasi uczniowie zdobyli też nagrody w poszczególnych konkurencjach, m.in.
Oskar Tyc, Fabian Szczepański, Zofia Wypych i Zuzanna Waszkiewicz – II miejsce w „Szeptance o Kulisiewiczu", Maja Kadyło i Dominika Gryndzińska – I miejsce w konkursie „Puzzlografiki".

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?