Twoje IP: 34.239.160.113

Międzynarodowy Dzień Kropki

phoca thumb m dsc 022916 września 2019 r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Zainspirowała nas książeczka „The Dot", opowiadająca o kropce, która zmieniła świat małej Vashti albo o Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie. Uczniowie założyli ubrania w kropki, namalowali je na swoich buziach. Podczas lekcji wychowawczych obejrzeli film o małej Vashti, a także wymyślali swoje kropki, które by ich charakteryzowały. Napisali na nich to, co jest ich największym talentem. Później kropki z talentami zostały wywieszone w szkolnej auli. Wielu nauczycieli przeprowadziło lekcje poświęcone kropce.