logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
633
1752
1924804

Twoje IP: 34.226.244.70

Międzynarodowy Dzień Kropki

phoca thumb m dsc 022916 września 2019 r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Zainspirowała nas książeczka „The Dot", opowiadająca o kropce, która zmieniła świat małej Vashti albo o Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie. Uczniowie założyli ubrania w kropki, namalowali je na swoich buziach. Podczas lekcji wychowawczych obejrzeli film o małej Vashti, a także wymyślali swoje kropki, które by ich charakteryzowały. Napisali na nich to, co jest ich największym talentem. Później kropki z talentami zostały wywieszone w szkolnej auli. Wielu nauczycieli przeprowadziło lekcje poświęcone kropce.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?