Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00

Twoje IP: 34.237.76.91

Dzień Czekolady

dc6
W czwartek, 13 czerwca miała miejsce nietypowa lekcja korelująca treści z języka polskiego i historii na temat czekolady. Uczniowie klasy IV e przedstawili krotką historię czekolady. Później czytali książkę Dzień Czekolady i wykonywali zadania związane z jej treścią.

W Dniu Czekolady nie mogło zabraknąć głównej bohaterki. Mistrzowie kuchni – Marcel i Maciej obsługiwali czekoladowe fontanny, a uczniowie zajadali się truskawkami, chrupkami i waflami w czekoladzie. Nie zabrakło także czekoladowych pralin. Była to lekcja otwarta, dlatego w naszej zabawie wzięli udział uczniowie klasy IIb. Słodkościami mogli częstować się wszyscy chętni. Trudno uwierzyć, ale zjedliśmy 4 kg czekoladowej rozkoszy.