logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
4593
3091
2187762

Twoje IP: 3.231.226.13

VI Rajd Dzielnicami Kalisza

rdk3
6 kwietnia 45 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w VI Rajdzie Dzielnicami Kalisza. Zmierzając do kościoła oo. Franciszkanów, odwiedziliśmy kościoły: św. Rodziny, katedrę św. Mikołaja, św. Józefa oraz garnizonowy.

W kościele oo. Franciszkanów posłuchaliśmy ciekawego wykładu na temat tej pięknej gotyckiej budowli i wielu jej tajemnic. Później rozwiązywaliśmy zadania, w których trzeba było wykorzystać zdobytą wiedzę.
W Gimnazjum nr 3, przy ul. Teatralnej 3 tańczyliśmy zumbę z trenerami Fabryki Formy, podziwialiśmy pokaz spektakularnych przeskoków przez ludzi, wsadów i wrzutów do kosza Arka "Aro" Przybylskiego, a także uczestniczyliśmy w konkurencjach sportowych.
Także tutaj czekał na nas gorący posiłek.
Jak zawsze świetnie się bawiliśmy, choć warto zaznaczyć, że zdobyliśmy:
- tytuł najbardziej rozśpiewanej szkoły (brawa dla Weroniki Lis, Zuzanny Waszak i Wiktorii Grzybowskiej z VII e za tekst piosenki),
- tytuł najbardziej usportowionej szkoły,
- trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu.
A Wiktoria Drobnik z klasy VI d zajęła III miejsce w projekcie na znaczek rajdowy.
Wracaliśmy, zajadając słodkości, jakimi obdarowali nas organizatorzy rajdu.
Już nie możemy doczekać się następnego!

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?