logo-bip godlo pl

Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
865
836
1614053

Twoje IP: 34.204.179.0

Debata Międzyszkolna

s1
"W 30. rocznicę obrad Okrągłego Stołu i wyborów czerwcowych. Czy Polacy potrafią korzystać z wolności?" Z takim tematem zmierzyli się uczniowie klasy 8b w Debacie Międzyszkolnej zorganizowanej 4 kwietnia wspólnie ze Szkołą Podstawową Nr 8.

Młodzież z "ósemki" próbowała udowodnić na drodze argumentacji, że przez 30 lat Polacy umiejętnie uczyli się i korzystali z wolności. Nasi uczniowie natomiast zręcznie wykazywali, że Polacy nie doceniają odzyskanej w 1989 roku niezależności.

Podczas dyskusji młodzież obu szkół wykazała się ogromną wiedzą z historii oraz współczesnej polityki i problemów społecznych. Poruszano wiele kwestii, wykazując się przy tym kulturą słowa, umiejętnościami retorycznymi oraz poszanowaniem poglądów przeciwników.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?