Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00

Twoje IP: 34.237.76.91

1 miejsce naszych uczniów w konkursie informatycznym Avatarek

avatarek3
W piątek 1 marca 2019 roku w IV LO w Kaliszu odbył się drugi etap (półfinałowy) konkursu informatycznego Avatarek. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy, a współorganizatorem właśnie IV LO w Kaliszu.

Naszą szkołę reprezentował zespół wyłoniony w etapie szkolnym: Patrycja Salamon-Pilarczyk z kl. 8d i Bartłomiej Sieradzki z 7a. Ku miłemu zaskoczeniu nasi uczniowie zajęli 1 miejsce i tym samym dostali się do etapu finałowego, który odbędzie się za miesiąc w Rokietnicy. Uczniom pomógł przygotować się do konkursu pan Michał Ostrowski. Gratulujemy!