Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 27 dni

Twoje IP: 54.157.61.68

Obchody Dnia Kubusia Puchatka

dkp2

W poniedziałek uczniowie klas I– III wzięli udział w niecodziennych obchodach Dnia Kubusia Puchatka. Co prawda, zgodnie z kalendarzem, przypada on 18 stycznia, jednak w tym czasie trwały ferie.
Uczennice 6D nauczyły dzieci Kubusiowej piosenki oraz poprowadziły Kubusiową gimnastykę. Punktem kulminacyjnym było czytanie jednego rozdziału książki o zabawnym Puchatku. W postaci z bajki wcielili się nauczyciele, a także p. dyr. Kinga Pisula i p. Alina Kijewska.
Tego dnia także lekcje związane były tematycznie z postacią Kubusia Puchatka.