logo-bip godlo pl

Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 4 dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
181
1695
1498733

Twoje IP: 3.94.196.192

Sukces naszych uczniów - młodych sportowców w mini piłce siatkowej

fot-final-mini-pilkaW dniu 27 kwietnia zawodniczki UKS 17 uczestniczyły w Finale Wojewódzkim w mini piłce siatkowej dziewcząt W Turku. Klub reprezentowały zawodniczki w kat "dwójek" i "trójek". Zespoły "dwójek" przeszły "jak burza" przez fazę grupową i zajęły w swoich grupach pierwsze miejsca. W półfinale pierwszy zespół trafił na bardzo dobrze grającą parę z Jankowa Przygodzkiego, natomiast zespół drugi zmierzył się z parą z Piły. Oba zespoły poradziły sobie fantastycznie z rywalkami i awansowały do ścisłego finału.

 

W spotkaniu finałowym doszło do niecodziennej sytułacji ponieważ naprzeciw siebie stanęły dwa zespoły reprezentujące jeden klub -UKS 17. Poziom spotkania -jak na finał przystało, był bardzo wysoki.Raz po raz kibice obserwowali wspaniałe zagrania, tak z jednej jak i z drugiej strony. Ostatecznie w spotkaniu tym wygrał zespół nr 2, który zdobył tytuł Mistrzyń Wielkopolski oraz zakwalifikował sie bezpośrednio do Ogólnopolskiego Turnieju Finałowego pod nazwa KINDER+SPORT ( nieoficjalne Mistrzostwa Polski w minisiatkówce).

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?