logo-bip godlo pl

Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 27 dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
574
1432
1465000

Twoje IP: 54.157.61.68

Wspólne słuchanie książki „Opowieści z Narnii”


ozn1
Światełko w ciemnym korytarzu szkoły. W świetle lampek dzieci ubrane w pidżamy słuchające „Opowieści z Narnii".

W styczniowy ciemny wieczór, kiedy za oknami prószył śnieg i panował nieprzyjemny chłód, 38 uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 17 w Kaliszu spotkało się, aby uczestniczyć we wspólnym słuchaniu książki „Opowieści z Narnii" C.S. Lewisa, czytanej przez starszych kolegów i koleżanki. Uczniowie przebrali się w pidżamy i ciepłe paputki, przynieśli ze sobą koce, podusie i ułożyli się na dywanie. W półmroku, przy włączonych lampkach i zapalonych świecach wysłuchali łącznie 5 rozdziałów książki. W międzyczasie była zabawa w kalambury, jedzenie pizzy i podchody prowadzone w półmroku szkolnych korytarzy. Zadania do wykonania były związane z czytaną historią. Pięciu wolontariuszy z klasy 7b świetnie spisało się w roli lektorów. Uczestnicy, wychodząc, dopytywali, czy jeszcze kiedyś powtórzymy takie spotkanie ? Odpowiadaliśmy - na pewno jeśli wyrazicie chęć.

 

ozn2

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?