Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 247 dni

im. dr. Bronisława Koszutskiego

Twoje IP: 54.198.212.30

„Zamknięte w zielniku”

zielnik1„Zamknięte w zielniku” to kolejny konkurs przyrodniczy skierowany do uczniów klas 4 Szkoły Podstawowej nr 17 w Kaliszu. Jego celem było pogłębienie wiadomości uczniów na temat polskich drzew, utrwalenie ich nazw i rozwijanie umiejętności rozpoznawania drzew po kształtach liści. Wychowankowie zaprezentowali  wiele (ponad 80)przepięknych zieleników. Najciekawsze z nich zostały  zaprezentowane  na  wystawce, a najpiękniejsze nagrodzono. I miejsce zdobyła  Natalia Fichowska z klasy 4c, II miejsce Weronika Garncarek z klasy 4a, III miejsce Amelia Noskowska z klasy 4d.

zielnik2Z uwagi na dużą ilość przyniesionych prac jury (nauczyciele przyrody: E.Lukas, K.Kacperska, M.Machowicz, J.Świniarska ) przyznało 15 wyróżnień. Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki przyrodnicze oraz upominki. Gratulujemy przepięknych prac.