logo-bip godlo pl

Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 4 dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
202
1695
1498754

Twoje IP: 3.94.196.192

„Zamknięte w zielniku”

zielnik1„Zamknięte w zielniku” to kolejny konkurs przyrodniczy skierowany do uczniów klas 4 Szkoły Podstawowej nr 17 w Kaliszu. Jego celem było pogłębienie wiadomości uczniów na temat polskich drzew, utrwalenie ich nazw i rozwijanie umiejętności rozpoznawania drzew po kształtach liści. Wychowankowie zaprezentowali  wiele (ponad 80)przepięknych zieleników. Najciekawsze z nich zostały  zaprezentowane  na  wystawce, a najpiękniejsze nagrodzono. I miejsce zdobyła  Natalia Fichowska z klasy 4c, II miejsce Weronika Garncarek z klasy 4a, III miejsce Amelia Noskowska z klasy 4d.

zielnik2Z uwagi na dużą ilość przyniesionych prac jury (nauczyciele przyrody: E.Lukas, K.Kacperska, M.Machowicz, J.Świniarska ) przyznało 15 wyróżnień. Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki przyrodnicze oraz upominki. Gratulujemy przepięknych prac.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?