logo-bip godlo pl

Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 4 dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
134
1695
1498686

Twoje IP: 3.94.196.192

Jak pomóc bezdomnym psiakom i kotom w czasie zimy?

bezdome zwierzeta1Na to pytanie uczniowie klas 4-6 Szkoły Podstawowej nr 17 w Kaliszu zdobywali wiedzę podczas spotkań z p. Izabelą Małecką z Kaliskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom. Prezentacja multimedialna i słowny komentarz prowadzącej uzmysłowiły dzieciom jak bezbronne są w czasie zimy zwierzęta. Uczniowie dowiedzieli się, jak można im pomóc np. budując domki dla kotów, dokarmiając je. Poznały życiorysy wielu skrzywdzonych (brutalnie traktowanych) zwierząt, które dopiero pod opieką czułych, nowych właścicieli polubili ludzi.

By wesprzeć działania stowarzyszenia uczniowie przekazali na ręce prowadzącej zebrane artykuły: karmę, koce itp. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się wiadomościami z rodzicom i na naszym osiedlu żadne zwierzę w czasie zimy nie zostanie bez pomocy.

bezdome zwierzeta2

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?