logo-bip godlo pl

Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 4 dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
198
1695
1498750

Twoje IP: 3.94.196.192

WYCIECZKA KLASY 5E

zdjęcie 8Naszą przygodę zaczęliśmy w Ośrodku „Nadwarciański Gród” w Załęczu Wielkim, na terenie pięknego Załęczańskiego Parku Krajobrazowego, na prawym brzegu rzeki Warty. Pierwszego dnia badaliśmy poziom zanieczyszczenia rzeki Warty, wyławiając różne wodne zwierzęta. Następnie odwiedziliśmy Źródło Objawienia w samym środku lasu. Drugiego uczestniczyliśmy  w biegach orientacyjnych w terenie, zwiedzaliśmy Kamieniołom w Lisowicach – miejsce uznane za najbogatsze pod względem ilości występowania różnorodnych gatunków amonitów, tam też szukaliśmy skamieniałości. Na zakończenie odbyla się dyskoteką, podczas ktorej

dobry humor nas nie opuszczał. Dzień ostatni, to czas twórczy. Warsztaty z decoupage wzbudziły nasze ogromne zaciekawienie i pozwolily przywieźć pamiątkę dla najbliższych. Galeria

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?